Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 37: Żelazowski vs. Chretien. WYNIKI i relacja na żywo

plmma-37-zelazowski-vs-chretien-wyniki-i-relacja-na-zywo

Paweł Żelazowski swoim występem dobrze zakończył udaną galę w Białej Podlaskiej. Polak został w pierwszych sekundach agresywnie zaatakowany przez Pierre'a Chretiena, nie dał się jednak zaskoczyć, sam odpowiedział dobrymi ciosami i zafundował przecienikowi obalenie. W parterze trochę popracował łokciami nad Chretienem. W pewnej chwili ten na moment wstał, ale po kolejnym obaleniu masa cisów i łokci w parterze zrobiła swoje. Krwawiący Francuz nie miał już sił do dalszego boju, wpadł w gilotynę i odklepał poddanie. Paweł Żelazowski wygrał dzieki temu siódmą walką w MMA i pozostaje niepokonany w zawodowych pojedynkach.

godz. 22:53. Łukasz Bieniek nie dał żadnych szans Wojciechowi Sokólskiemu w przedostatniej walce PLMMA 37. Reprezentant Herkulesa Łęczna szybko zszedł z rywalem do parteru, walczył z wielką odwagą i siłą, wywierając przy potężną presję na przeciwniku. Co przyniosło mu ostatecznie efektowne duszenie zza pleców. Znów ta technika w Białej Podlaskiej! Duszenie zza pleców rządzi!

godz. 22:41. Mariusz Radziszewski przez większość drugiej rundy stał przy siatce, wciskając w nią Artura Jędraczkę. A gdy obaj panowie wyszli z klinczu, zawodni Gracie Barra Łódź zszedł do parteru i zlapał nogę rywala. A ten wykrzyczał poddanie. Efektowne zwycięstwo Radziszewskiego. Jędraczka natomiast, jak się później okazało, zakończył swój występ z pękniętą kostką.

godz. 22:23. Przed chwilą obejrzeliśmy kolejne duszenie zza pleców. Tym razem Hubert Szymajda pokonał w ten sposób stawiającego dzielnie opór, ale ostatecznie bezradnego, Andreja Sucharewicza. "Małpa" miał zdecydowaną przewagę i nie dał rywalowi najmniejszych nadziei na sukces.

godz. 22:07. Roman Szymański miał całkowitą kontrolę nad wydarzeniami w pojedynku z Lambertem Akhiadovem, który był bezradny w starciu z reprezentantem Gold Team. Próbował się bronić, ale nic z tego nie wynikało. Szymański najpierw porozbijał mocno czeczeńskiego wojownika, a na koniec poddał go duszeniem zza pleców. I było po wszystkim. Piękny bój za nami.

godz. 21:34. Rafał Sanecki był bardzo bliski pokonania Grzegorza Derlatki przez ground & pound. Do szczęścia zabrakło zawodnikowi Dzikiego Wschodu kilka sekund. W drugim starciu to on także - i przy siatce, i bijąc z góry leżącego na plecach rywala - kontrolował przebieg wypadków w klatce. Więc całkiem zasłużenie Sanecki wygrał z Derlatką jednogłośną decyzją sędziów.

godz. 21:20. W trzecim amatorskim pojedynku PLMMA 37 niewiele zabrakło Kamilowi Witkowskim, by przetrwać cały dystans z Dawidem Włoszkiem. Ostatecznie jednak zawodnik Dzikiego Wschodu, pracując konsekwentnie w parterze nad rywalem przez całą praktycznie druga rundę doszedł do wymarzonego zakończenia walki przed czasem. Włoszek wygrał na trzy sekundy przed końcem konfrontacji duszeniem z góry, zza pleców.

godz. 21:03. Druga walka amatorska za nami i drugie zwycięstwo zawodnika z Dzikiego Wschodu. Tym razem po niezłych ośmiu minutach boju, w którym - podobnie jak w pierwszej walce - decydujący był parter - Kacper Just pokonał Adriana Żaka.

godz. 20:46. Za nami pierwsza, amatorska walka gali Robert Ptasiński vs. Cezary Oleksiejczuk. Ciekawa, w której obaj młodzi panowie pokazali nam kilka wymian w stójce oraz kilka zejść do parteru. Lepiej czuł się w nim i lepiej radził sobie w tej płaszczyźnie Ptasiński. I właśnie zawodnik Dziki Wschód Poland: Top Team został zwycięzcą tego pojedynku.

godz. 20:09. Już tylko kilka minu zostało do rozpoczęcia PLMMA 37. Wszyscy są już gotowi do startu:

 

godz. 19:16. Już niebawem startujemy. PLMMA 37, na żywo wprost z amfiteatru w Białej Podlaskiej. Zapraszamy!

Walka wieczoru.

 • 77 kg.: Paweł Żelazowski pok. Pierre'a Chretiena przez poddanie (gilotyna), 1. runda (4:18)

Główna karta.

 • 73 kg. (catchweight): Łukasz Bieniek pok. Wojciecha Sokólskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda (4:30)
 • 84 kg.: Mariusz Radziszewski pok. Arkadiusza Jędraczkę przez poddanie (skrętówka), 2. runda (3:55)
 • 70 kg.: Hubert Szymajda pok. Andreja Sucharewicza przez poddanie (duszenie zza pleców), 2. runda (3:26)
 • 73 kg.:Roman Szymański pok. Lamberta Akhiadova przez poddanie (duszenie zza pleców z góry), 2. runda (4:48)

Pozostałe (walki amatorskie).

 • 80 kg.:Rafał Sanecki pok. Grzegorza Derlatkę jednogłośną decyzją sędziów
 • 73 kg.: Dawid Włoszek pok. Kamila Witkowskiego przez poddanie (duszenie zza pleców z góry), 2. runda (3:57)
 • 70 kg.: Kacper Just pok. Adriana Żaka jednogłośną decyzją sędziów
 • 62 kg.: Robert Ptasiński pok. Cezarego Oleksiejczuka jednogłośną decyzją sędziów

Wszystkie ekipy na odprawie przed galą:

Opublikowano: 2014-06-27

Komentarze

av

jest gdzieś transmisja na żywo?

av

dokladnie czy jest transmisja live ?

av

@klack:
Nie

av

dobrze ze solarza nie bylo dziekuje miastu za ten cud :)

av

dziewczyny srednie ale gala niezla

av

Dziewczyny widze slabego sortu

av

Dziewczyny ładne nie wiem o co wam chodzi.

av

ladne nawet ale jak sie od tylu na nie patrzylo :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również