Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 39 tydzień później. Borowski vs. Mroczek w walce wieczoru. WIDEO

plmma-39-tydzien-pozniej-borowski-vs-mroczek-w-walce-wieczoru-wideo

PLMMA 39, która odbędzie się ostatecznie 10 października 2014 (a nie 4 października), zyskała właśnie walkę wieczoru. Już wcześniej wiadomo było, że w najważniejszym pojedynku gali zobaczymy mającego na koncie zwycięstwo na Józefem Warchołem, pochodzącego z Prusic Łukasza Borowskiego (2-2 MMA). Teraz poznaliśmy jego rywala. Będzie nim Artur Mroczek (3-2 MMA).

Mroczek, który swoją przygodę z profesjonalnym MMA rozpoczął od ciężkiego nokautu, który zafundował mu już w 4 sekundzie walki Mateusz Gawarzyński, ostatecznie pozbierał się po wspomnianym wydarzeniu z 2012 roku i w 2013 roku, po zaliczeniu jeszcze jednej porażki, wygrał trzy kolejne walki.

W tym roku Mroczek, na co dzień nauczyciel wf, jeszcze nie walczył z powodów zdrowotnych. Jak niedawno przyznał w rozmowie z portalem MMAnia.pl, w ostatnich tygodniach poradził sobie jednak z problemami i jest gotów do powrotu oraz zmiany kategorii wagowej (wywiad poniżej).

Skoro tak, to - jak się okazało - zawalczy z Borowskim.

Dodajmy jeszcze, że zmiana terminu przygotowania PLMMA 39 z 4 na 10 października 2014 została dokonana ze względu na osobę organizatora gali Mirosława Oknińskiego, który 4 października będzie stał w narożniku Krzysztofa Jotki podczas walki Polaka z Torem Troengiem na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie.

TUBA

Opublikowano: 2014-08-11

Komentarze

av

Powodzenia bracie

av

Mroczek wyjdzie do klatki z bratem ?

av

I ojcem, czyli kamilem vanderleiem b.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również