Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 41 EXTRA. Przypominamy: bilety już w sprzedaży

plmma-41-extra-przypominamy-bilety-juz-w-sprzedazy

W sprzedaży są już bilety na bardzo dobrze zapowiadającą się PLMMA 41 EXTRA, która 24 października 2014 odbędzie się w Legionowie. Ceny wejściówek wahaja się między 29 a 198 zł. Można je kupić TUTAJ, na stronie eventim.pl.

W walce wieczoru legionowskiej gali zmierzą się Adrian Zieliński (12-3 MMA), który na ostatniej XCage 6 - PLMMA 38 EXTRA znokautował efektownie Miroslava Strbaka (9-4-1 MMA) i Marian Ziółkowski (9-2-1, 1 NC MMA) zmierzą się 24 października 2014, o czym już informowaliśmy, podczas PLMMA 41 EXTRA w pojedynku, którego stawką będzie pas mistrza wagi lekkiej PLMMA należący do Zielińskiego.

Reprezentant Arrachionu Olsztyn nie przegrał pięciu ostatnich pojedynków, jest czempionem Profesjonalnej Ligi MMA, i zdecydował się przyjąć propozycję dwóch potyczek na przestrzeni niecałych dwóch miesięcy. Ostatnio widzieliśmy go w akcji na XCage 6 - PLMMA 38 EXTRA.

Pytany, czy zaakceptowana dość późno oferta od organizatorów gali w Toruniu oznacza, że lekceważy Ziółkowskiego i że w związku z tym uznaje konfrontację z nim za łatwe wyzwanie, Zieliński stanowczo zaprzecza. Twierdzi, że o żadnym lekceważeniu mowy być nie może, że jest zawodowcem i skoro nadarza się dodatkowa okazja, by zawalczyć, to z niej korzysta.

Ziółkowski natomiast nie dziwi się, że myśl o lekceważeniu go przez Zielińskiego może komus przemknąć przez głowę. Podkreśla jednak, że zna wszystkie mocne i słabe strony rywala, więc to lekceważenie może się jeszcze na Zielińskim zemścić.

Obaj panowie stanęli już po raz pierwszy twarzą w twarz podczas XCage 6 - PLMMA 38 EXTRA, po walce Zielińskiego ze Strbakiem.

Teraz czeka ich już pojedynek o mistrzowski pas.

Już niebawem do walki o tytuł mistrza PLMMA może stanąć także inny uczestnik PLMMA 41 EXTRA Łukasz Bieńkowski (3-1 MMA), który ma za sobą najtrudniejszą, na dodatek zakończoną dyskwalifikacją, walkę w historii. Nie dlatego, że rywal Rudolf Kriz sprawiał mu jakieś szczególne kłopoty w klatce, wręcz przeciwnie.

Polak walczył bardzo dobrze aż do momentu, gdy znokautował Czecha. Ten padł już na matę, kiedy "Polski Wanderlei Silva" potraktował go soccer kickiem, a potem jeszcze doskoczył i kilka razy razy trącił pięścią po głowie.

Kriz, nieprzytomny, został odwieziony do szpitala, a na Bieńkowskiego spłynęła fala krytyki. Zasłużył na nią za brak powściągliwości i trudno wytłumaczalne zachowanie po tym, jak już posłał rywala na matę, nie da się natomiast złego słowa powiedzieć o jego formie i sposobie walki.

Teraz przed Bieńkowskim kolejna potyczka. 24 października 2014 w Legionowie, na PLMMA 41 EXTRA, reprezentant Poland: Top Team i Tajfuna Legionowo zmierzy się z Dominikiem Chmielem (6-3 MMA).

Jeśli Bieńkowski wygra, dostanie propozycję walki o pas w kat. 84 kg w Częstochowie, podczas grudniowego finału PLMMA.

Teraz mistrzostwo wagi średniej Profesjonalnej Ligi MMA dzierży Bartosz Fabiński. Pojedynek Bieńkowski vs. Fabiński byłby jednym z ciekawszych wydarzeń w polskim MMA, jakie mieliśmy okazję oglądać w ostatnich miesiącach.

TUTAJ pełna rozpiska PLMMA 41 EXTRA.

Opublikowano: 2014-09-18

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również