Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 41 EXTRA. Wyniki i relacja na żywo z Legionowa

plmma-41-extra-wyniki-i-relacja-na-zywo-z-legionowa

godz. 22:47. Nieoczekiwanie zakończyła się walka wieczoru gali PLMMA 41 EXTRA. Pierwsza runda była dość wyrównana, zawodnicy wymianiali ciosy w stójce. Zieliński był zawodnikiem agresywniejszym od swojego rywala. W przerwie między pierwszą, a drugą rundą sędzia ogłosił koniec walki. Marian Ziółkowski doznał kontuzji łokcia i był niezdolny do walki. Tym samym Adrian Zieliński obronił pas PLMMA i pozostał mistrzem organizacji.

godz. 22:29.
Chmielewski pokazał się z bardzo dobrej strony w walce z Sylwestrem Borysem. Po ponad minucie walki w stójce, Antek obalił rywala i po chwili duszeniem północ - południe zmusił do odklepania Borysa.

godz. 22:08. Mickael Lebout po fantastycznej walce odebrał pas Pawłowi Żelazowskiemu i został nowym mistrzem PLMMA!
Polak rozpoczął starcie agresywnie i raz po raz trafiał akcjami bokserskimi Francuza. Paweł dominował w klatce do momentu, w którym Lebout sprowadził go do parteru. Francuz kontrolował naszego zawodnika już do końca rundy. Mickael jakby poczuł, że obalenia będą kluczem do zwycięstwa i w kolejnych odsłonach pojedynku dążył do parteru. W drugim i trzecim starciu zdominował Żelazowskiego zapaśniczo i wygrał jednogłośnie na punkty.

godz. 21:42.
Barbara Nalepka bardzo szybko rozprawiła się z Marzeną Horoszko. Nalepka zaczęła od okopywania rywalki i po chwili zasypała ją gradem ciosów pod siatką. Horoszko nie odpowiadała na agresję rywalki i sędzia był zmuszony przerwać pojedynek.

godz. 21:29. Marcin Wójcik
absolutnie zdominował Bartłomieja Wydrę. Po krótkiej wymianie w stójce, Wójcik sprowadził rywala do parteru, zdobył dosiad i mocnymi ciosami rozbijał Wydrę. Kilka sekund poźniej zawodnik KSW Fight Club wyciągnął balachę zmuszając przeciwnika do odklepania.

godz. 21:13.
Bardzo dobrą walką dali Dominik Chmiel i Łukasz Witos. W pierwszej rundzie Chmiel kilka razy zdobył plecy swojego rywala, jednak nie był w stanie poddać Łukasza. W drugiej rundzie to Łukasz Witos był bliski skończenia Dominika Chmiela przed czasem. Na początku rundy powalił swojego przeciwnika ciosem, ale nie był w stanie dokończyć dzieła, po chwili stracił pozycję i Dominik Chmiel kontrolował już walkę do końca, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

godz. 20:45.
Witold Lisek doznał pierwszej porażki w karierze. Łukasz Kopera konsekwentnie obalał swojego rywala, kontrolował walkę z góry i wygrał przez jednogłośną decyzję. Walka bez historii.

godz. 20.15.
Bardzo krótko, bo tylko 41 sekund, trwała walka Janusza Dylewskiego z Wojciechem Balejką. Po kilku sekundach walki Dylewski postanowił przenieść walkę do parteru, lecz przy próbie obalenia wpadł w gilotynę, której Balejko już nie puścił.

godz. 19:26. Zwarci i gotowi czekamy na rozpoczęcie PLMMA 41 EXTRA w Legionowie. Za kilka minut oficjalna prezentacja zawodników.

Walka wieczoru.

 • O pas mistrza wagi lekkiej (70 kg.): Adrian Zieliński pok. Mariana Ziółkowskiego przez TKO (kontuzja ręki), 1 runda (5:00)

Pozostałe.

 • 84 kg.: Antoni Chmielewski pok. Sylwestra Borysa przez poddanie (duszenie północ - południe) runda 1 (2:02)
 • O pas mistrza wagi półśredniej (77 kg.): Mickael Lebout pok. Pawła Żelazowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
 • 61 kg.: Barbara Nalepka pok. Marzenę Horoszko przez TKO (uderzenia), 1 runda (1:04)
 • 93 kg.: Marcin Wójcik pok. Bartłomieja Wydrę przez poddanie (balacha), 1 runda (3:47)
 • 84 kg.: Dominik Chmiel pok. Łukasza Witosa przez jednogłośną decyzję sędziów
 • 77 kg.: Łukasz Kopera pok. Witolda Liska przez jednogłośną decyzję sędziów
 • 93 kg.: Wojciech Balejko pok. Janusza Dylewskiego przez poddanie (gilotyna), 1 runda (0:41)

Opublikowano: 2014-10-24

Komentarze

av

40 sekund Dylewskiego "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."

av

Dylewski moze teraz z Bazelakiem lub Najmanem? Albo dorzucic Mikey Tajgera i zrobic 4-osobowy turniej?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również