Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 43. Michael Piszczek oficjalnie oświadcza, że będzie w grudniu

plmma-43-michael-piszczek-oficjalnie-oswiadcza-ze-bedzie-w-grudniu

Aż nas korci, żeby napisać, "jutro, w grudniu, po południu", ale się powstrzymamy. Oto kolejne oświadczenie, które napłynęło do nas z tego samego adresu mailowego co wcześniejsze menedżera, tym razem od Michaela. Życzymy wszystkim miłej lektury i dobrej nocy (oryginalna pisownia - ortografia czyli - została lekko poprawiona, bo i tak wydźwięk tekstu jest wystarczająco hardkorowy):

Witam, na wstępie chciałbym z góry przeprosić moich fanów i wszystkich, którzy zakupili bilety na moją walkę z Adamem Okińskim w PLMMA 53 (tak było w oryginale - dop. MMAnia.pl).

Bardzo zależało mi i w dalszym ciągu zależy mi na tym, by ten pojedynek stoczyć.

Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie muszę tą walkę przełożyć.

Pomimo tego iż wiem, że moi przeciwnicy oraz hejterzy bedą zacierać ręce do pisania kolejnych nieprawdziwych historii dlaczego nie zjawiłem się na pojedynku, chciałem w skrócie wyjaśnić dlaczego tak wyszło.

Dzisiaj zaraz przed samym lotem zostałem na lotnisku w Luton zatrzymany przez policję oraz przewieziony na przesłuchanie. Nie wiedziałem o co chodzi. I, niestety, do teraz nie bardzo rozumiem dlaczego zostały mi zabrane wszystkie dokumenty łącznie z paszportem i dowodem osobistym do wyjaśnienia sprawy.

W innym przypadku kupiłbym bilet na jutro i przyleciał, ale niestety na chwilę obecną nie posiadam żadnego dokumentu tożsamości.

Jutro opublikuję odpowiedni dokument potwierdzający to o czym teraz w skrócie napisałem.

Rozmawiałem teraz z organizatorem walki i razem ustaliliśmy, że walka zostanie przełożona na grudzień, chciałbym również przeprosić Adama Oknińskiego, poniewaz jestem honorowy. Aczkolwiek walka się odbędzie w niedługim czasie.

Bardzo ubolewam nad moją nieobecnością na gali, ale naprawdę nie jestem nic w stanie z tym zrobić.

Przepraszam i mam nadzieję, że to zrozumiecie.

Z poważaniem

Michał Piszczek

Opublikowano: 2014-11-06

Komentarze

av

dlaczego mu nie wierzycie??

av

Buahahahahahahaha. Jak tylko tą walkę ogłosili, to pierwsze co mi przez głowę przeszło, to co teraz wymyśli, żeby się wykręcić od łomotu w klatce. I po co było marnować na niego slot na gali w ogóle, jakiś prawdziwy zawodnik na pewno tylko czeka na okazję, żeby się zaprezentować i chętnie by wystąpił, a tak co mamy?

av

@Billy Boola:
Sugerujesz Że Pizdczek kłamie??

av

Skądże. Wierzę w kryształowy charakter i szczerość Piszczącego Majkela. To na pewno ten jego podstępny menadżer tak wszystko nakręcił - najpierw wysłał biednego Majka w pizdu 200km od lotniska, a potem zapłacił jakimś gościom, żeby się za pały przebrali i go "aresztowali" za coś o czym nie miał pojęcia i skasowali go z dowodu. Tak, teraz to wszystko ma sens. TIGER by sam nigdy nie unikał żadnego wyzwania.

av

Tchórz,klamca i czlowike bez jaj

av

W grudniu na pewno porwie go UFO i znowu nie dotrze biedak..
całe życie pod górkę.. i jak tu nie być twardym :D

av

Wiadomosc o zatrzymaniu juz zostala sprawdzona , policja w Luton nigdy nie slyszala o Piszczku a tym bardziej nikogo takiego nie zatrzymywala . To jest CHORY PSYCHICZNIE MITOMAN. Zapraszam do odwiedzenia profilu na Fb o nazwie "Anty pisz czek " w celu zapoznania sie z reszta absurdu zwiazanego z mitomanem .

av

Sam nie siebie doniósł na Policję? Dobry kolo...

av

Dramat Koles to maksymalnie debilny IDIOTA szoooooookkkk

av

HAHAHAHAHAHAHA, Co za pajac!!! Lajza bez zadnego honoru, chetnie sam bym mu wpierd......l

av

@Fan Vanderleia:
bo jest zwyklym klaunem

av

Na ch*j wy publikujecie bajki tego zasranca, zabierzcie sie za cos pozytecznego a nie to mial byc portal o MMA a nie o pozerach

av

złodziej okrada ludzi w UK taki twardziel a jak walczy w oktagonie to ucieka słąby jest szkoda czasu na takiego leszcza powinien kible myc okrada polaków i to jest polak to jest śmiec ten co z nim ma walczyc powinnien takie pier.....do....l spuscic ze go rodzona matka nie pozna ale znajac zycie nie bedzie go ucieknie albo tak jak pisza ze bo ppolicja zgarnie OSZUST I KŁAMCA

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również