Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 45 . Antoni Chmielewski: Teraz UFC, a może ONE FC? WIDEO

plmma-45-antoni-chmielewski-teraz-ufc-a-moze-one-fc-wideo

Antoni Chmielewski (28-12 MMA, 3-1 PLMMA) w efektownym stylu pokonał na PLMMA 45 EXTRA - Wielki Finał w Częstochowie Jonasa Billsteina (13-4 MMA, 0-1 PLMMA).

Polak od pierwszych sekund pojedynku ruszył zdecydowanie do przodu i już na początku konfrontacji trafił rywala. Rozpędzony chciał dobić go latającym kolanem ale przestrzelił, przez co wylądowal na ziemi, z przeciwnikiem bijącym go z góry i wciskającym w siatkę.

Chmielewski bardzo umiejętnie bronił się jednak z pleców. Przy okazji wyczekał na właściwy moment i zaatakował rękę, której Niemiec odpowiednio nie chronił. Ostatecznie wszystko skończyło się więc klasyczną balachą w wykonaniu polskiego wojownika.

Billstein i jego narożnik byli w chwilę po przerwaniu boju mocno zszokowani. Nie spodziewali się, że pojedynek który miał być w ich mniemaniu tylko formalnością, zakończy się dla nich sromotną klęską.

Po bardzo udanym występie Antek opowiedział nam nie tylko w jaki sposób odniósł 28. zwycięstwo w karierze, ale także wyjaśnił dlaczego i dla niego, i dla rywala, rezultat potyczki w Częstochowie może mieć ogromne znaczenie.

Opublikowano: 2014-12-28

Komentarze

av

Dziekujemy Serdecznie za zpaiala postawe najlepśzego zawdodnika.Brnie do przodu i zwyciestwo ma garści.Przeciwnik i nie ma dobrej formy ani kond cycij.Komentator juz kony czy i czeka na najlepśzego zawodnina zebx go ucalowac i przytulic w nagrode.

av

Tylko dalej w Polskim MMA pseudo eksperci będą jechać że Mirek jest taki owaki, a to jeden z niewielu trenerów który potrafi postawić zawodnika do pionu i w niego uwierzyć.
Antek nigdy by się nie odbudował w KSW, bo tam nie ma takiej technicznej i praktycznej możliwości. Przykład takiego Strusa pokazuje że stoi w miejscu.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również