Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 56. Nikos Sokolis ma walczyć z Antonim Chmielewskim o pas

plmma-56-nikos-sokolis-ma-walczyc-z-antonim-chmielewskim-o-pas

Nikos Sokolis (11-2 MMA, 0-0 PLMMA) ma być kolejnym przeciwnikiem starającego się o akces w UFC Antoniego Chmielewskiego (29-12 MMA, 4-1 PLMMA) - dowiedział się portal MMAnia.pl. Obaj panowie zmierzą się na PLMMA 56, w Bielsku-Białej, 19 czerwca 2015. Stawką ich boju będzie mistrzowski pas w kategorii średniej.

Mirosław Okniński, szef Profesjonalnej Ligi MMA, potwierdził że uzgodnił już z teamem Greka warunki występu Sokolisa w Polsce.

"Nitro" swoją przygodę z zawodowym MMA zaczął w 2008 roku. 29-letni reprezentant Hellas Top Team jest niepokonany od czerwca 2011 roku. Sokolis wygrał od tamtej pory cztery kolejne walki, w tym ostatnią, z Josipem Balentoviciem, podczas styczniowej gali w Atenach.

Grecki wojownik ma już na koncie jedna walkę z Polakiem. W listopadzie 2009 roku, przez TKO, pokonał walczącego teraz dla KSW Tomasza Kondraciuka.

Antek Chmielewski dla KSW walczył po raz ostatni w maju 2012 roku. Potem związał się z PLMMA i stoczył dla tej organizacji pięć walk, z któych cztery wygrał. Reprezentant Poland: Top Team i Gwardii Warszawa największe wrażenie zrobił na wszystkich triumfem odniesionym nad Jonasem Billsteinem, na finałowej PLMMA 45 w grudniu 2014 w Częstochowie. Polak poddał wtedy faworyzowanego rywala balachą i mocno pokrzyżował plany Niemca dotyczące UFC.

Grek także szuka teraz swego miejsca w Ultimate Fighting Championship. Tyle, że wybiera sie tam również Chmielewski, który udowadnia w ostatnim czasie, że jest niezwykle zmotywowany, by osiągnąć wymarzony cel.

Zapowiada się bardzo dobry pojedynek.

TUTAJ rozpiska gali.

TUBA

Opublikowano: 2015-05-02

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również