Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 59/AFC 3. Wyniki i relacja na żywo

plmma-59-afc-3-wyniki-i-relacja-na-zywo

Marian Ziółkowski vs. Semen Tyrlya
Druga próba zdobycia pasa przez Mariana Ziółkowskiego okazała się udana. Tyrlya rozpoczął pojedynek od low kicka, który nie zrobił większego wrażenia na Ziółkowskim. Kilka chwil później, Marian trafił kapitalnym prawym, który usadził Tyrlyę na deskach. Reszta już była tylko formalnością. Reprezentant Poland Top Team zasypał piekielnie mocnymi łokciami rywala, który po chwili oddał plecy. Ziółkowski nadal konsekwentnie rozbijał całkowicie bezradnego Tyrlyę, aż do momentu, w którym sędzia przerwał pojedynek.

Nikos Sokolis vs. Marcin Naruszczka
Sokolis od samego początku starał się wywierać presję i próbował ustrzelić Marcina Naruszczkę. Reprezentant Poland Top Team sprawnie unikał zagrożeń ze strony Greka i szukał sprowadzeń. Na ziemi Naruszczka wykazał się fantastyczną kontrolą i metodycznie rozbijał rywala. W trzeciej rundzie Sokolis próbował piekielnie mocnego niskiego kopnięcia, lecz trafił prosto w kolano Polaka. Grek po tej akcji lekko utykał i nie był już w stanie kopać tą nogą. Pod koniec walki Naruszczka udanie sprowadził Sokolisa do parteru. Tym sprowadzeniem przypieczętował zwycięstwo, stając się nowym mistrzem organizacji PLMMA.

Antoni Chmielewski vs. Janusz Dylewski
Błyskawicznie zakończył się pojedynek Antoniego Chmielewskiego z Januszem Dylewskim. Chmielewski sprowadził rywala do parteru i bez większych problemów poddał duszeniem zza pleców.

Michał Tarabańka vs. Yury Bybochkin
Bobochkin rozpoczął starcie od mocnych kopnięć, na które Michał Tarabańka nie umiał znaleźć recepty. Jednak, gdy walka przenosiła się do parteru Polak zyskiwał przewagę. Druga runda przebiegała podobnie do pierwszej. Po kilku dobrych akcjach Bybochkina Tarabańka obalił rywala, zdobył dosiad i zasypał go gradem ciosów. Bybochkin długo się bronił, ale reprezentant Poland Top Team, był nieustępliwy i sędzia zakończył pojedynek.

Damian Matwiejczuk vs. Evgenij Yanushko
Matwiejczuk bardzo spokojnie rozpoczął pojedynek. Starał się zachodzić rywala i atakował prostymi, które dochodziły do celu. Po chwili Damian sprowadził oponenta do parteru i rzucił się na niego z ciosami. Yanushko nie odpowiadał na agresję zawodnika Poland Top Team i sędzia przerwał pojedynek.

Paweł Bolanowski vs. Arkadiusz Jędraczka
Po raz ostatni Arkadiusz Jędraczka wygrał zawodowa walkę w MMA w lipcu 2011 roku. W Legionowie, na PLMMA 59/AFC 3 reprezentant Poland: Top Team przerwał wreszcie mało efektowną porażek i zanotował kolejny, po długiej przerwie, triumf. Losy walki rozstrzygnęły się w drugiej rundzie, kiedy to Jędraczka - dobrze pracując wcześniej przez całe pierwsze starcie w stójce - trafił rywala łokciem i zafundował mu konkretne rozcięcie na czole. Od tej chwili Jędraczka rozpoczął egzekucję, którą zakończył w parterze ciosami i kolejnymi łokciami. Zalany krwią Bolanowski, po wszystkim co go spotkało, przez dłuższy czas - po przerwaniu boju - był opatrowany i dochodził do siebie.

Kamil Duda vs. Jan Pietrzyk
Pojedynek ten potoczył się błyskawicznie i zanim zdążył wzbudzić jakiekolwiek emocje, już się skończył. Po 17 sekundach pierwszej rundy oraz ciosach Dudy Pietrzyk padł na ziemię przy siatce. Karol Matuszczak, sędzia główny stojąc tuż obok obu zawodników, uznał że po wstaniu z ziemi, lekko "pływający" i kołyszący się na nogach reprezentant S4 Fight Club nie jest zdolny do kontynuowania pojedynku. Mimo gwizdów i intensywnych protestów narożnika Pietrzyka, w tym Antoniego Chmielewskiego, nic się nie zmieniło i ręka Dudy szybciutko powędrowała w górę.

Sławomir Szczepański vs. Anzor Kucheev
Od kapitalnego obalenia rozpoczął ten pojedynek Anzor Kucheev. Szczepańskiemu udało się jednak po chwili wstać, a kiedy walka ponownie trafiła do parteru, Sławomir był z góry. Kucheev straszył co chwilę próbami poddań, lecz Szczepański wszystkie te próby wybraniał. W drugiej rundzie Sławomir zyskiwał coraz większą przewagę, ale w stójce Anzor niejednokrotnie popisywał się dobrymi kombinacjami bokserskimi, które dochodziły do celu. W ostatniej odsłonie Kucheev był już kompletnie wyczerpany, mimo to trafił kilka razy rywala, jednak to było za mało, by wygrać w oczach sędziów.

Kamil Szczepaniak vs. Shemil Erzanukaev
Szczepaniak od początku do końca kontrolował pojedynek i nie dał sobie zrobić krzywdy przez całą walkę. W połowie drugiej rundy, kiedy walka trafiła do parteru Szczepaniak zapiął gilotynę, którą po chwili odklepał bezradny Erzanukaev.

Walka wieczoru.

 • o pas PLMMA kategorii lekkiej (70 kg.): Marian Ziółkowski pok. Semena Tyrlyę przez TKO (ciosy w parterze), 1 runda (2:01)

Główna karta.

 • o pas PLMMA kategorii średniej (84 kg.): Marcin Naruszczka pok. Nikosa Sokolisa jednogłośną decyzją sędziów
 • 84 kg.: Antoni Chmielewski pok. Janusza Dylewskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda (0:51)
 • 77 kg.: Michał Tarabańka pok. Yury'ego Bybochkina przez TKO (ciosy w parterze), 2. runda (4:24)
 • 70 kg.: Damian Matwiejczuk pok. Evgenija Yanushko przez TKO (ciosy w parterze), 1. runda (3:21)
 • 93 kg.: Arkadiusz Jędraczka pok. Pawła Bolanowskiego przez TKO (ciosy w parterze), 2. runda (2:05)
 • 84 kg.: Kamil Duda pok. Jana Pietrzyka przez TKO (ciosy), 1. runda (0:17)
 • 61 kg.:Sławomir Szczepański pok. Anzora Kucheeva jednogłośną decyzją sędziów

Pozostałe (AFC, walka amatorska 3x3 min.):

 • 77 kg.: Kamil Szczepaniak pok. Shemila Erzanukaeva przez poddanie (gilotyna), 2 runda (2:02)

Opublikowano: 2015-10-23

Komentarze

av

Serio? Już lepiej aby nie walczył Antek niż dostał zawodnika... No właśnie, wiadomo jakiego, swoją drogą Dylek nie miał czasem się poprawić aby wrócić do plmma?

av

Brawa dla Marcina, brawa dla trenera za realizacje planu taktycznego! Świetna robota!

av

DYLEWSKI POWRACA!

av
Billy Boola:
DYLEWSKI POWRACA!
Teraz Dylewski vs Bazelak o pas.

av

Teraz DYLEWSKI vs PIETRASZEK na PLMMA!
PROSZĘ!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również