Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 60/AFC 4. Najświeższa rozpiska z walką Górecki vs. Białas

plmma-60-afc-4-najswiezsza-rozpiska-z-walka-gorecki-vs-bialas

Grzegorz Białas (6-6 MMA, 0-1 PLMMA, na zdjęciu) będzie rywalem Łukasza Góreckiego (0-0 MMA) podczas najbliższej gali Profesjonalnej Ligi MMA we Włocławku.

Pochodzący z Torunia i mogący w związku z tym liczyć na potężny doping swoich kibiców, debiutujący w zawodowym MMA, Górecki zmierzy się więc z zawodnikiem, który przez jakiś czas miał zakaz wstępu na gale organizowane przez Mirosława Oknińskiego.

Wszystko przez zdarzenie, do którego doszło przed ubiegłoroczną PLMMA 43 EXTRA, która także gościła we Włocławku. "Gusiek" wycofał się wtedy oficjalnie z pojedynku z Patrykiem Kanią z powodu kontuzji barku.

Tyle że - jak się później okazało - był to urojony uraz. Białas w czasie, w którym trwała wspomniana włocławska impreza, pojawił się na innej gali w Warszawie, podczas której stoczył dwa zwycięskie pojedynki. Po raz kolejny potwierdziło się więc, że kłamstwo ma krótkie nogi.

W związku z tym, za poświadczenie nieprawdy, Białas został skreślony z listy potencjalnych uczestników gal PLMMA. Ale - jak mówi bardzo mądre powiedzenie - czas leczy rany, i doszło właśnie do pojednania "Guśka" z Mirosławem Oknińskim. Dlatego też warszawiak zawalczy 13 listopada 2015 we Włocławku.

Reprezentant Archanioł Combat Club Warszawa, który po jedynym występie na PLMMA w styczniu ubiegłego roku miał rekord 1-5, poprawił go w ostatnim czasie na 6-6.

Dodajmy też, że Bialas zaliczył niedawno zwycięską, rzecz jasna, rozstrzygniętą w 71 sekund, potyczkę z niesławnym Dawidem Harasiem (0-12 MMA), którego po walce poprosił uprzejmie o zakończenie "kariery" - tak, aby nikt w przyszłości nie zrobił krakowianinowi  poważnej krzywdy, na którą "Harnaś" z uporem maniaka pracuje.

TUTAJ cała rozpiska PLMMA 60/AFC 4 we Włocławku.

TUBA

Opublikowano: 2015-11-11

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również