Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 60/AFC 4. Tomasz Dybowski zawalczy z Michałem Tarabańką

plmma-60-afc-4-tomasz-dybowski-zawalczy-z-michalem-tarabanka

Tomasz Dybowski (1-3 MMA, 1-2 PLMMA) i Michała Tarabańka (0-4 MMA, 0-1 PLMMA) zawalczą podczas PLMMA 60/AFC 3, która 13 listopada 2015 odbędzie się we Włocławku. Dla obu wojowników będzie to szansa na poprawienie rekordu i odniesienie wyczekiwanego od dłuższego czasu tiumfu w zawodowej potyczce.

Dybowskiego oglądaliśmy po raz ostatni w klatce w kwietniu ubiegłego roku, także we Włocławku, tyle że podczas PLMMA 54. "Dybol" przegrał wtedy przez nokaut (efektowne kolano) z debiutującym w MMA byłym pięściarzem, Dariuszem Rzepińskim (1-0 MMA, 1-0 PLMMA). 21-letni, ambitny zabrzanin, który trzykrotnie już walczył na galach Profesjonalnej Ligi MMA i odniósł jedno zwycięstwo, nad Damianem Fidalą, postanowił podjąć kolejne wyzwanie i znów spróbować zakończyć bój z ręką uniesioną do góry.

Jego najbliższy rywal, Michał Tarabańka stoczył dotychczas cztery walki w MMA. Jego przeciwnikami byli m.in. Marcin Krzysztofiak, Oskar Piechota i Mateusz Strojek.

Po raz ostatni oglądaliśmy Tarabańkę w akcji podczas kwietniowej gali Bushido na Litwie. Polak przegrał tam przez poddanie z Dariusem Minkeviciusem.

Prowadzenie walki w parterze - dodajmy - było dotychczas największą bolączką Polaka. W Poland: Top Team, gdzie od niedawna trenuje, pracuje on przede wszystkim właśnie nad wyeliminowaniem błędów popełnianych w tej płaszczyźnie.

Pierwszy występ w nowych klubowych barwach Michał Tarabańka ma zaliczyć podczas PLMMA 59/AFC 3, która 23 października 2015 odbędzie się w Legionowie.

Bilety na legionowską galę można już kupować TUTAJ, na eventim.pl.

TUTAJ więcej o PLMMA 60/AFC 4, która 13 listopada 2015 odbędzie się we Włocławku.

TUBA

Opublikowano: 2015-09-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również