Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 61. Robert Bryczek także stoczy pojedynek w Bytomiu

plmma-61-robert-bryczek-takze-stoczy-pojedynek-w-bytomiu

Dysponujący bardzo mocnym ciosem Robert Bryczek (6-2 MMA, 4-0 PLMMA) to kolejny wojownik dodany do rozpiski finałowej gali PLMMA, zaplanowanej na 5 grudnia 2015 w Bytomiu.

Bryczek, który swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od boksu, bił się już czterokrotnie na imprezach firmowanych przez Profesjonalną Ligę. Wszystkie pojedynki wygrał.

Reprezentant Veto Bielsko Biała najpierw, w Chełmie, na PLMMA 9, pokonał w listopadzie 2012 Pawła Krzeszowca, a miesiąc później, na finałowej PLMMA 10 w Warszawie Mateusza Pogudza.

Potem oglądaliśmy Bryczka w marcu 2015 na ICW 2/PLMMA 52. Wojownik z Bielska-Białej wygrał wtedy przez TKO z mającym duże doświadczenie w judo Mateuszem Rycakiem.

Po raz ostatni 25-letni wojownik zaprezentował nam swoje umiejętności w czerwcu tego roku, kiedy to na gali w rodzinnym mieście, w pojedynku wieczoru PLMMA 56, skrzyżował rękawice z również lubiącym walke w stójce reprezezentantem Spartakusa Zakopane, Łukaszem Witosem.

W pierwszej rundzie, po potężnym lewym, Bryczek posadził na ziemię Witosa. Nie ruszył jednak, by dobić rywala, ale postanowił konsekwentnie popracować nad rywalem w stójce. Reprezentant Spartakusa Zakopane nie dał się jednak stłamsić i przyjął bój na wymiany z mającym pięściarskie doświadczenie rywalem.

Pojedynek, prowadzony praktycznie przez pełen dystans w stójce, w trzeciej rundzie przeniósł się, za sprawą Bryczka, do parteru. W tej płaszczyźnie reprezentant Veto Team Bielsko-Biała zaatakował z furią, próbował duszenia zza pleców, a kiedy Witos mu się wymknął, zaczął go z góry okładać ciosami. Czynił to z takim zapamiętaniem, że nie usłyszał gongu i uderzał jeszcze przez chwilę po zakończeniu pojedynku, co siniakami i bólem okupił sędzia Piotr Michalak, próbujący rozdzielić obu rywali.

Z kim zawalczy Bryczek na PLMMA 61 na razie jeszcze nie wiadomo.

TUBA

Opublikowano: 2015-10-29

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również