Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 62/AFC 6. Karol Linowski zawalczy z Mateuszem Kędzierskim

plmma-62-afc-6-karol-linowski-zawalczy-z-mateuszem-kedzierskim

Reprezentujący Nastula & Okniński Team Karol Linowski będzie rywalem Mateusza Kędzierskiego podczas PLMMA 62/AFC 6, która 9 stycznia 2016 odbędzie się w Wyszkowie.

Wcześniej - przypomnijmy - Kędzierski miał rywalizować podczas tej gali z Wojciechem Orłowskim. Tymczasem "Dżentelmen" skrzyżuje rękawice z Łukaszem Góreckim, planowanym dotąd na oponenta Arkadiusza Jędraczki.

Jędraczka wypadł bowiem z rozpiski z powodu choroby. Więc w karcie walk nastąpiło przetasowanie.

Dysponującym potężnym uderzeniem Linowski to brązowy medalista amatorskich mistrzostw świata IMMAF z 2014 roku. W drodze do tego turnieju zawodnik warszawskiego klubu wsławił się piorunującym noakutem, który zafundował Józefowi Murzynowi.

29-letni wojownik przymierzał się także do udziału w tegorocznych zawodach IMMAF w Las Vegas, pokonał nawet w eliminacjach do nich Ariela Małeckiego.

Ostatecznie jednak podopieczny Mirosława Oknińskiego zdecydował się zmienić priorytety i w marcu tego roku, na PLMMA 49 w Łobzie, stoczył swoją pierwszą profesjonalną walkę.

Linowski zaliczył udany debiut w zawodowym MMA - okopując w parterze kolanami na korpus Wojciecha Balejkę zmusił go do poddania w drugiej rundzie. W swoim kolejnym, profesjonalnym pojedynku reprezentant Nastula & Okniński Team był na XCage 8/PLMMA 57 lepszy od Mariusza Boszmana.

Najbliższy rywal Linowskiego, Mateusz Kędzierski, zadebiutował w profesjonalnym MMA w listopadzie tego roku na PLMMA 60/AFC 4 we Włocławku. I to zadebiutował bardzo udanie, bowiem reprezentujący Gracie Barra oraz prowadzony przez Marka Marszała kixkbokserski klub Smok Toruń wojownik poddał już w pierwszej rundzie duszeniem zza pleców Krzysztofa Morzyszka.

JAM

Foto: Jacek Karczewski (MMAnia.pl)

TUTAJ rozpiska PLMMA 62/AFC 6.

Opublikowano: 2015-12-16

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również