Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 63/AFC 8. Bartosik przeciwnikiem Frankiewicza. AKTUALIZACJA

plmma-63-afc-8-bartosik-przeciwnikiem-frankiewicza-aktualizacja

Ostatecznie to Marcin Bartosik (3-2 MMA, 1-0 PLMMA), a nie jak wcześniej planowano Sulkhan Sakaszwili, będzie przeciwnikiem Damiana Frankiewicza (2-1 MMA, 0-0 PLMMA) podczas PLMMA 63/AFC 8 w Łobzie.

Sakaszwili został - z powodów zdrowotnych - skreślony z rozpiski, pojawił się natomiast w niej trenujący we Włodawie wojownik, który w tym roku stoczył już dwie zawodowe walki.

"Bejzbol" najpierw pokonał przez TKO w pierwszej rundzie, 16 stycznia 2016 w Lublinie, podczas TFL 8/AFC 7, Michała Filanowskiego, by niedługo potem - w ten sam sposób - przegrać w Sosnowcu z Robertem Maciejowskim.

Bartosik, dodajmy, miał prawie dwuletnią przerwę w występach spowodowaną kontuzją pleców, a przed wspomnianą, ostatnią edycją TFL, w trakcie przygotowań, prześladowały go zdrowotne kłopoty, z grypą żołądkową i złamanym palce u nogi na czele.

Mimo to jednak włodawianin stanął w Lublinie na wysokości zadania. I choć dwa tygodnie później nie poradził sobie z kolejnym rywalem, jego bezkompromisowy styl walki jest wystarczającą zachętą do obejrzenia go w boju z Damianem Frankiewiczem.

Frankiewicz ma za sobą trzy zawodowe pojedynki. Dwa z nich stoczył na Wyspach Brytyjskich, na galach BAMMA. Podczas tej z nr 19 poddał w trzeciej rundzie Paula Douglasa, natomiast na kolejnej (nr 21) przegrał z Mike'em Grundym.

W pierwszym profesjonalnym boju w historii, w styczniu 2015, przez poddanie (duszenie zza pleców) Polak pokonał w Radlinie Tomasza Nowickiego.

AKTUALIZACJA. Jak widać poniżej Marcin Bartosik zaprzecza, jakoby miał walczyć na gali w Łobzie. O tym, że zawalczy, poinformował nas Mirosław Okniński. Jest organizatorem całego przedsięwzięcia, więc o tym napisaliśmy. Uznaliśmy, że coś na ten temat wie.

TUTAJ naświeższa rozpiska gali.

TUBA

Foto: TFL

Opublikowano: 2016-02-15

Komentarze

av

Bardzo dobra wiadomość, to już trzecia walka w tym roku i po raz kolejny wymagajacy przeciwnik. Nie ukrywam ze tylko takie walki mnie interesuja. Miło rownież ze PLMMA uznalo mnie za godnego do wpisania na karte walk. Jest tylko mały problem, taki malutki. DLACZEGO JA NIC O TYM NIE WIEM ??? Prosiłbym o sprostowanie i to możliwie jak najszybciej ponieważ niesie to dla mnie nie koniecznie miłe konsekwencje. A i publikujacemu te bzdury wyssane z palca o rzetelniejsza pracę. ZE SPORTOWYMI POZDROWENIAMI!

av

Po raz kolejny Szanowny Pan Mirek się popisał :) no pięknie :)

av

Mam jedno pytanko, bedzie jakas transmisja na żywo tej gali?

av

Retransmisja w Orange sport tydzień później

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również