Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 70. Najman vs. Trybson - co się komu marzy i co się wydarzy

plmma-70-najman-vs-trybson-co-sie-komu-marzy-i-co-sie-wydarzy

Marcin Najman vs. Paweł "Trybson" Trybała 4 listopada 2016 podczas PLMMA 70 na warszawskim Torwarze? Życie pisze różne scenariusze, choć i o takim już TUTAJ wspominaliśmy. Na pewno jednak nie Paweł "Trybson" Trybała vs. Patryk Rogóż, który bardzo starał się wskoczyć do rozpiski stołecznej gali (TUTAJ szczegóły).

Poniżej wyjaśnienie dlaczego Rogóża nie zobaczymy podczas listopadowego wydarzenia. I dlaczego wzmianka o "różnych scenariuszach" nie była przypadkowa (patrz koniec tekstu).

Paweł Trybson Trybała odpowiada na Facebooku Rogóżowi. I nie tylko jemu:

Dawid Ozdoba, Ty cioto. Najpierw nawalileś kupę w majty i wycofałeś się z walki ze mną wymyślając jakieś fantastyczne opowieści, a teraz wysyłasz i podjudzasz do walki ze mną swoją dziewczynę Patryka Rogóża. Do tego wszystkiego mieszasz w to wszystko niepotrzebnie wielkiego sportowca Mariusza Pudzianowskiego. Po co to wszystko? Przecież, człowieku, kiedyś gdzieś się na pewno spotkamy, a wtedy nie wymigasz się z tego wszystkiego, bo będziesz musiał mi to w twarz powiedzieć. Ja się mogę z wami lać w każdej chwili i nie potrzebuję do tego publiki ani pieniędzy. Zapraszam na solóweczkę w ustronnym miejscu. Do waszych ograniczonych móżdżków: nie zamierzam dawać wam szansy wybijania się na mojej osobie tym, że zaczniecie mnie obrażać publicznie i prowokować.

Już wkrótce poznacie przeciwnika!

Opublikowano: 2016-10-24

Komentarze

av

A co z tym Pudzianem? Dawidek powiedział że jak Trybsonek nie skończy go obrażać to dostanie luja od Pudziana czy co? :D Ozdoba miałeś okazję zmazać plamę po tym co widzieliśmy na MMA ATTACK 3 ale najzwyczajniej na świecie narobiłeś do gaci

av

Najman wyjdź stad i przestań onanisto pisac sobie komentarze

av

Trybson nadaje się na bramke wiejskiej dyskoteki

av

Najman faworytem w walce z klaunem Trybsonem, mimo że Najman jest bardzo słaby, ale Trybson nie jest po prostu sportowcem, więc nie reprezentuje żadnego poziomu poza alkoholikowym

av

Najman musi zawalczyc

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również