Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 73. Łukasz Klinger kolejnym rywalem Wojciecha Orłowskiego

plmma-73-lukasz-klinger-kolejnym-rywalem-wojciecha-orlowskiego

Łukasz Klinger (7-2 MMA) będzie rywalem Wojciecha Orłowskiego (7-8, 1 NC MMA) podczas PLMMA 73, która odbędzie sie 20 maja 2017, najprawdopodobniej w Krakowie.

Trenującego i mieszkającego w Anglii, ale pochodzącego z Przemyśla Klingera mieliśmy okazję trzykrotnie oglądać podczas polskich gal MMA.

Swój pierwszy, polski występ 32-letni wojownik zaliczył w październiku 2013 roku, na PLMMA 23 w Białymstoku. Mimo kłopotów na samym początku pojedynku, Klinger przetrwał huraganowy atak Adama Oknińskiego i ostatecznie, w walce wieczoru białostockiego widowiska, pokonał Oknińskiego juniora przez TKO w 27 sekundzie drugiej rundy.

Kolejny przyjazd do naszego kraju nie był już tak udany dla reprezentanta Blood, Sweet & Tears MMA. Podczas gali PROMMAC 1 w 2014 roku we Wrocławiu już w pierwszej rundzie znokautował Klingera próbujący ostatnio swoich sił w KSW Tomasz Kondraciuk.

Natomiast na TFL 10 Klingera pokonał w listopadzie ubiegłego roku w Lublinie Michał Oleksiejczuk.

Nie zmienia to jednak faktu, że pochodzący z Polski 33-letni wojownik jest utalentowanym, nieobliczalnym i zawsze groźnym rywalem, także dla najlepszych reprezentantów MMA na świecie. I dlatego w lipcu ubiegłego roku został zaproszony przez organizację Bellator do stoczenia potyczki ze znanym m.in. z UFC i KSW Francisem Carmontem.

Najbliższy rywal Klingera, Wojciech Orłowski, po raz ostatni walczył w klatce na PLMMA 72 w Łomiankach. "Dżentelmen", podczas gali transmitowanej przez TV Puls, wyraźnie wypunktował Wojciecha Balejkę.

TUTAJ rozpiska PLMMA 73.

TUBA

Opublikowano: 2017-03-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również