Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA Championships. Marian Ziółkowski zawalczy z rywalem z Brazylii

plmma-championships-marian-ziolkowski-zawalczy-z-rywalem-z-brazylii

Denilson Neves de Oliveira (10-3 MMA, 0-0 PLMMA) ma być rywalem Mariana Ziółkowskiego (15-4-1, 1 NC MMA; 12-2-0, 1 NC PLMMA) podczas gali PLMMA Championships, która 4 listopada 2016 odbędzie się na warszawskim Torwarze.

Brazylijczyk rozpoczął swoja przygodę z zawodowym MMA w 2013 roku. Po nierównym starcie złapał wreszcie - jak się zdaje - właściwy rytm i od maja 2015 nie poniósł do dziś żadnej porażki. 21-letni "Trator" jest niepokonany w siedmiu kolejnych walkach, które stoczył na lokalnych, brazylijskich galach.

Po raz ostatni De Oliveira walczył w lipcu tego roku, w Rio de Janeiro. Pokonał wtedy na punkty Niltona Nuneasa da Silvę (4-2 MMA).

Marian Ziółkowski natomiast to jeden z najbardziej utalentowanych przedstawicieli polskiego MMA. Ma potencjał i umiejętności, dzięki którym trafił do pojedynku wieczoru gali FEN 11 - Warsaw Time. Reprezentant Okniński & Nastula Team przewalczył na Torwarze pełne pięć rund, podczas których nie umiał jednak poradzić sobie z Romanem Szymańskim i nie zdobył w związku z tym mistrzostwa FEN w kategorii lekkiej.

Mimo to Ziółkowski ma ogromne szanse, by wiele jeszcze w MMA osiągnąć. Co udowodnił zresztą w kolejnym występie na gali FEN, latem tego roku w Gdyni, gdy po raz drugi w historii poddał Jacka Krefta.

Teraz, 4 listopada 2016,  "Golden Boy" ma szansę odzyskać podczas PLMMA Championships w Warszawie pas mistrza Profesjonalnej Ligi MMA, który został mu odebrany w związku z porażką z Szymańskim.

Właśnie o to wakujące teraz trofeum dumny ze swojego warszawskiego pochodzenia "Golden Boy" zawalczy z Denilsonem Nevesem de Oliveirą.

TUBA

Opublikowano: 2016-09-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również