Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA Championships. Matt Horwich rywalem Marcina Naruszczki

plmma-championships-matt-horwich-rywalem-marcina-naruszczki

Świetnie znany z występów w KSW, specyficzny i jedyny w swoim rodzaju Matt Horwich (28-23-1 MMA, 0-0 PLMMA) będzie przeciwnikiem mistrza Profesjonalnej Ligi MMA w wadze średniej Marcina Naruszczki (16-5-1 MMA, 4-0-1 PLMMA) podczas PLMMA Championships. Obaj panowie zawalczą 4 listopada 2016 na warszawskim Torwarze.

Horwicha polskim fanom MMA nie trzeba specjalnie przedstawiać. 38-letni Amerykanin, który ma za sobą pojedynki na galach Strikeforce, Bellatora czy UFC, po raz pierwszy zawitał do naszego kraju w listopadzie 2011, by na KSW 17 przegrać z Michałem Materlą.

"Suave", który mocno obnosił się ze swoim przywiązaniem do Biblii (czytał ją nawet kiedyś podczas ceremonii oficjalnego ważenia) i Jezusa Chrystusa, ponownie wpadł do Polski na KSW 19 i zwycięski bój z Antonim Chmielewskim oraz na KSW 21, podczas której w grydniu 2012 pokonał przez TKO Terry'ego Martina.

Po raz ostatni oglądaliśmy "natchnionego", amerykańskiego wojownika w naszym kraju w grudniu 2013, kiedy to na KSW 25 - dla niektóych dyskusyjnie - przegrał niejednogłośnie na punkty z Piotrem Strusem.

Teraz Horwich pojawi sie w stolicy, by 4 listopada 2016 zawalczyć na PLMMA Championships z Marcinem Naruszczką.

33-letni Naruszczka, który nie tylko został niedawno mistrzem PLMMA, ale również efektownie znokautował na gali FEN 11 Rafała Haratyka, przeżywa właśnie drugą, sportową młodość. I - co istotne - udanie wykorzystuje kolejny, dobry dla siebie okres, choć - czego nigdy nie ukrywał - poza treningami zajmuje go także prowadzenie własnego biznesu oraz korzystanie z uroków życia.

Poza wszystkim jednak Marcin Naruszczka, gdy na horyzoncie pojawia się kolejna walka, na sto procent się do niej przygotowuje. Co powoduje, iż jego pojedynki nigdy nie są nudne i nijakie.

Dobrego i emocjonującego występu Naruszczki (przeciwko Horwichowi) możemy oczekiwać także podczas PLMMA Championships, 4 listopada 2016 w Warszawie, kiedy to pewnie znów wysłuchamy utworu "Przekorny los" discopolowego zespołu Akcent przy którym tradycyjnie już Naruszczka wychodzi do oktagonu.

TUBA

Opublikowano: 2016-07-12

Komentarze

av

SUPER ZESTAWIENIE

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również