Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA. Rewanż Marcin Najman vs. Hardkorowy Koksu jest bliski

plmma-rewanz-marcin-najman-vs-hardkorowy-koksu-jest-bliski

Nic nie zdarza się dwa razy? Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Być może i tak, w MMA podobne powiedzenia nie mają jednak racji bytu. Oto wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w 2015 roku będziemy świadkami drugiego pojedynku Marcina Najmana z Robertem Burneiką, czyli z "Hardkorowym Koksem".

Zapowiada go na swoim oficjalnym fanpage'u Burneika, sprowokowany słowami Marcina Najmana podkreślającego, że - jak sam to ujmuje - "na myśl o prażce z litewskim pajacem wciąż boli go serce".

Co najważniejsze do tego pojedynku miałoby dojść na gali PLMMA. Czyli podczas imprezy zorganizowanej przez przeciwnika "walk pajaców", Mirosława Oknińskiego. Ten nie chce na razie niczego komentować ani ostatecznie potwierdzać, mówi jedynie że jeśli nawet do podobnego zdarzenia doszłoby kiedykolwiek podczas zawodów Profesjonalnej Ligi MMA to tylko pod warunkiem, że Robert Burneika zgodziłby się poddać testom antydopingowym. O tym samym zresztą, pytany o ewentualny rewanż z "Hardkorowym Koksem", wspominał po ostatnim zwycięstwie na PLMMA 45 Marcin Najman.

Podsumowując: w 2015 roku dojdzie najprawdopodobniej do pojedynku Marcin Najman vs. Hardkorowy Koksu 2. O ile Burneika zgodzi się przejść wcześniej badania na obecność dopingu w organizmie.

To całkiem ciekawa koncepcja.

TUBA

Foto: Paweł Polkowski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2014-12-30

Komentarze

av

Czyli jednak, jeśli Burneike nie interesuje gaża to wielka szansa.
Szczerze chciałbym tego pojedynku bo jestem ciekaw na ile Najman wyciągnął wnioski.

av

Sam Robert nie kryje, że z bomby nie schodzi od paru lat, więc temat koksu albo musi być ominięty, albo Najman będzie odkrywał Amerykę przed Januszami: Nie chce walczyć, bo jest na koksie!

av

Pragnę zobaczyć prawdziwe walki nie szopki.. BOŻE SPAW BY W POLSKIM MMA BILI SIĘ ZAWODNICY NIE PAJACE.

av

Czyli walka nie ma szansy, każdy zdrowo myślący człowiek wie że Burneika musiałby się poddać kilkuletniej kuracji żeby móc normalnie bez sterydów funkcjonowac i wyglądać.

av

Najman jest gwiazdą i należy mu się rewanż na tym litewskim błaźnie

av

zrobcie Najman vs Kamil Bazelak o pas PLMMA a nie jakieś freaki z gościem który świeci w ciemności

av

w cyrku oknińskiego nie ma badan antydopinogwych o których tak szczeka. Jedyne jakie był to ta farsa po walce warchoła z badziewiakiem.

av

o walka Marcin Najman vs Kamil Bazelak na warszawskim Torwarze? czemu nie :)

av

Watpie aby doszlo do tego rewanzu jesli faktycznie mialyby zostac przeprowadzone testy antydopingowe. Jeli juz Najman ma walczyc to wolalbym aby zawalczyl z Bazelakiem (czy mial moze robione testy ??) byloby chcociaz smiesznie przed walka i kupa zamieszania a i ciekaw jestem jakie byloby rozwiazanie tego starcia. A dzieki potyczkom slownym moglo by byc wieksze zaintersowanie walka niz w przypadku walki Najman vs Burneika

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również