Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA. Trzy kolejne pojedynki o pas, w tym Szuliński vs. Jotko

plmma-trzy-kolejne-pojedynki-o-pas-w-tym-szulinski-vs-jotko

Kolejne trzy pojedynki o mistrzowskie pasy planuje zorganizować na swoich galach Profesjonalna Liga MMA.

Pierwszą w historii walkę o tytuł w kat. 84 kg. zobaczyliśmy na PLMMA 14 EXTRA w Legionowie. Michał Szuliński (8-2-1 MMA) pokonał wtedy Mateusza Pogudza (4-3 MMA). Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Arrachionu Olsztyn będzie bronił pasa w listopadzie 2013, w boju z Krzysztofem Jotką (13-0 MMA), zawodnikiem Okniński MMA.

Jotko, bohater walki wieczoru na niedawnej MMA Attack 3 w Katowicach, walczyłby z Szulińskim, podobnie jak Pogudz, podczas imprezy przygotowanej 15 listopada w bardzo efektownej, nowoczesnej hali w Legionowie.

Wcześniej, 19 października 2013, będziemy świadkami mistrzowskiej batalii PLMMA w wadze do 93 kg. Wezmą w niej udział Michał Gutowski (6-2, 1 NC MMA) i Maciej Browarski (9-4 MMA, TUTAJ więcej o ostatnim, efektownym sukcesie Browarskiego).

Będzie to rewanż za walkę, która odbyła sie na wspomnianej, legionowskiej PLMMA 14 EXTRA. Wtedy lepszy był Gutowski. Jak będzie teraz, gdy jako dodatkowa stawka boju zostało wyznaczone mistrzostwo federacji? O tym przekonamy się jesienią w Białymstoku.

Oprócz tego na grudzień tego roku zaplanowany jest jeszcze mistrzowski pojedynek w kat. 70 kg. Na razie nie wiadomo kto w nim wystąpi.

JAM

Fot.: Paweł Polkowski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2013-05-11

Komentarze

av

Zobaczymy czy Jotko nalezy do czołówki wagi 84 w polsce po tej walce

av

pewnie nie nalezy skoro ma rekord 13-0 jest w mega słaby ;/ . Krzychu rozjedzie Michała !

av

W końcu dojdzie do tej walki i Jotko dostanie dobrego zawodnika. Na MMA Atack wg 100% ludzi Jotko przegrał 2 rundy w 3 był lepszy (wygrał hmmm cuda, gdzie sens gdzie logika ale w polsce jak najbardziej możliwe). Reasumując w Listopadzie Jotko padnie na glebę a te 13-0 z leszczami w końcu zmieni postać rzeczy. Ale mam przeczucie, że Jotko się nie zgodzi z Szulińskim walczyć ze względu na swój mega (hehe) rekord. Czekamy na ta walkę! Jestem bardzo ciekawy tego pojedynku, który powinien się odbyć na MMA Atack. Ustawianie pseudo walk do 13-0 przez Okińskiego w końcu trafią na mocnego zawodnika z Olsztyna, który nie przez przypadek jest na 4 pozycji w klasyfikacji 84. Pozdrawiam obu zawodników i niech wygra lepszy:)

av

mega ciekawe bo chłopaki juz ze soba na obozie w ostanie wakacje trenowali, sparowali kto widział ten wie. Wiec smieszy mnie pisanie ze Jotko przereklamowany

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również