Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA w Kaliszu. Barbara Nalepka zawalczy z Katarzyną Sadurą

plmma-w-kaliszu-barbara-nalepka-zawalczy-z-katarzyna-sadura

Barbara Nalepka (3-0 MMA, 1-0 PLMMA), która wystąpi 17 stycznia na Time Masters w Sopocie, ma już w planach kolejny pojedynek w MMA. Czołowa polska wojowniczka po raz kolejny pojawi się w klatce 13 marca 2015, podczas PLMMA w Kaliszu. Jej rywalką będzie Katarzyna Sadura (0-0 MMA).

Nalpeka to zawodniczka, która ma koncie wiele sukcesów i trofeów w mieszanych sztukach walki oraz w BJJ (niedawno walczyła np. o zawodowe mistrzostwo Europy w Muay Thai) i stoczyła dotychczas trzy profesjonalne pojedynki w MMA.

W pierwszym, w grudniu 2013 roku, Polka rozbiła Rosjankę Elenę Dzanuns, w kolejnym, w kwietniu 2014 roku, szybko poddała Katarzynę Jakubczyk, a na PLMMA 41 EXTRA w Legionowie Polka, także błyskawicznie, uporała się z Marzeną Horoszko.

Rywalka Nalepki, wywodząca sie z taekwondo Katarzyna Sadura (Gracie Barra Łódź), ma za sobą m.in. starty w amatorskim MMA, na zawodach ALMMA. Właśnie podczas 36. edycji Amatorskiej Ligi MMA w Zgierzu obie panie stoczyły pierwszy w historii pojedynek - w ograniczonej formule (SOF), w kategorii do 65 kg. Wtedy lepsza była Sadura.

TUTAJ rozpiska kaliskiej gali.

Opublikowano: 2015-01-08

Komentarze

av

Nalepka gdyby się wzięła poważnie do roboty, to powinna zjeść wagę niżej, albo dwie.

av

Jak chcecie byc nr 1 w polsce jesli komentarze nie przechodza. Robicie denerwujaca cenzure. Nalepka wyglada jak mapet... jakis wulgarny pojazd przeciez to nie jest

av

@Siwy:
dokładnie to naruszenie zasad demokracji, łamanie moich i twoich i innych osób praw obywatelskich, praw publicznych, praw człowieka i nie wiem jakie jeszcze są łamane prawa. "Czas na zmianę!"- z tym hasłem biedroń (specjalnie z małej napisałem) wygrał w słupsku. Więc czas na zmianę. Chciałbym, aby komentarze wchodziły tu jak lecą, tak jak półtora roku temu, przynajmniej nie byłoby tak nudno jak teraz. A tak najpierw komentarz musi przejść selekcję. Ale wiele pojebanych komentarzy przechodzi wystarczy spojrzeć na drugą stronę, gdzie jakiś pedał obrażał wielkiego sportowca, polityka a zarazem podróżnika.

av

Bacha tym razem wygrasz wtedy byłaś na samym początku swojej kariery teraz jęz jesteś kotem i nie przejmuj się tymi porabanymi komentarzami bo to ludzie którzy Ci zazdroszczą na maxa a sami nic nie osiągnęli :-) powodzenia

av

Nalepka to kosmiczny zjeb!!! Potrafi tylko ubliżać innym prawdziwym zawodnikom! Ostatnio pisała ze jestnajlepsza zawodniczka w Polsce i jedyna która nie nabija sobie rekordów na ogórkach!! No wlasnie widac... Niech nalepka rzuci najpierw dragi i papierosy aLe nawet wtedy nie bedzie mogła nazwać siebie sportowcem!!! Dno!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również