Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA - Wielki Finał. Jonas Billstein rywalem Oskara Piechoty

Bardzo wymagającego rywala będzie miał Oskar Piechota (5-0-1 MMA), który zawalczy o pas mistrza wagi średniej PLMMA 27 grudnia 2014 podczas finałowej gali Profesjonalnej Ligi. Polakowi przyjdzie bowiem zmierzyć się z Jonasem Billsteinem (13-3 MMA).

"Imadło", który pierwotnie miał wystąpić 5 grudnia 2014 w Trójmieście, z powodu przesunięcia tej gali na styczeń 2015, zaprezezentuje się ostatecznie w Częstochowie.

Piechota i Billstein zawalczą o trofeum należące dotąd do Bartosza Fabińskiego. Fabiński postanowił jednak zmienić kategorię wagową na dywizję do 77 kg i jego pas został w związku z tym zwakowany.

24-letni Oskar Piechota, który ostatnio związany był z przeżywającą kłopoty organizacją PROMMAC, to jeden z większych talentów wagi średniej w Polsce. Pochodzący z Gdańska zawodnik słynie przede wszystkim z parterowych umiejętności. Jest już wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem świata w grapplingu, wicemistrzem Europy ADCC i uczestnikiem światowych finałów ADCC, gdzie pokonał takich zawodników jak Claudio Calazans oraz Vinny Megalhaes.

Jonas Billstein to 23-letni, mieszkający w Kolonii wojownik, kóry jest niepokonany od lipca ubiegłęgo roku, a z ostatnich czterech pojedynków wygrał trzy, w tym jeden ze świetnie znanym w naszym kraju mistrzem PLMMA w wadze półciężkiej Martinem Zawadą.

Niemiec - co jest jego największym jak dotąd osiągnięciem - występował czterokrotnie na galach organizacji Bellator. Dwa razy wygrał - z Cortezem Colemanem i Mike'em Sealem, oraz dwukrotnie przegrywał - z Herbertem Goodmanem oraz Perrym Filkinsem.

Billstein ma także na koncie porażkę z byłem mistrzem Bellatora Atillą Veghiem.

TUBA

Opublikowano: 2014-11-01

Komentarze

av

Jeśli Oskar z nim wygra, to można będzie śmiało mówić, że Oskar będzie kolejnym Polakiem w UFC.

av

O kurwa kozackie zestawienie. Brawo PLMMA. Coraz lepsze zestawienia.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również