Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Po KSW 21. O robieniu wiochy w Warszawie. KOMENTARZ

po-ksw-21-o-robieniu-wiochy-w-warszawie-komentarz

 • Każdy może wybierać, z kim będzie współpracował.
 • Nie ma obowiązku zgadzania się na wszystko, co zaproponują dziennikarze.
 • Nikt nie może zmusić nikogo, żeby kogoś lubił.
 • Występowanie z pozycji siły ma to do siebie, że pozwala traktować innych z góry.
 • Robienie kogoś w konia nie zawsze jednak przynosi oczekiwane efekty i daje satysfakcję, ale to tak na marginesie.
 • Podobno nie wolno było rozmawiać indywidualnie z zawodnikami po ostatniej gali KSW 21, bowiem byli bardzo zmęczeni. Zaangażowano nawet ochroniarzy, aby nieodpowiedni żurnaliści nie przeszkadzali im w drodze z sali konferencyjnej do szatni.
 • Zorganizowanie konferencji prasowej było dobrym pomysłem. Nie ma jednak obligu, żeby akurat podczas takiego spędu zadawać pytania.
 • Zakulisowy wybór ulubionych mediów i udostępnianie im niby bardzo wyczerpanych sportowców kosztem innych redakcji to jednak kiepska koncepcja. Żeby była jasność: dla nas poniżające jest, by się prosić o cokolwiek i wpraszać "na salony". Chcemy jedynie normalnie pracować. Mamy rok, dopiero zaczynamy, można nas nie szanować, niech tam. Każdy jednak zaczynał od zera. KSW też. Zapomniał wół jak cielęciem był?
 • Podobno szefowie KSW wzorują się na najlepszych. To przypominamy. Taka mało znacząca przy nich UFC robi konferencje i pozwala potem komu chce i z kim chce przeprowadzać dowolnej długości rozmowy.
 • Czy to oznacza, że tam, za oceanem, zawodnicy mniej się męczą, bo są gorsi od naszych asów?
 • Nie. To oznacza zupełnie co innego. Tam nikt nie robi wiochy. Szczególnie w stolicy.

Jacan & Polek

Opublikowano: 2012-12-03

Komentarze

av

popieram

av

BRAWO

av

pięknie !!!! brawo dla was za powiedzenie prawdy

av

K- kurwa
S- skurwiele
W-wiochmeni
Daleko Wam do UFC wiocha , wiochę , wiochą pogania . Byle kasa pasowała a reszta sie nie liczy . Brawo popieram artykuł

av

Popieram, na konferencji nie da się zadać wszystkich pytań jednemu zawodnikowi, a teraz będzie trzeba jeździć po klubach by zrobić wywiady z zawodnikami.

av

Panie Jacku,

Skoro był Pan na UFC to powinien Pan wiedzieć, że nie jest prawdą, że wszystkie redakcje mogą sobie robić wywiady z zawodnikami do woli. Zwykle znikają oni natychmiast po konferencji, a na pewno nie udzielają wywiadu każdemu kto sobie tego zażyczy, bo w przeciwnym wypadku dochodziłoby do takich absurdów jak na KSW 19, kiedy Mamed udzielał wywiadów przez ponad godzinę po gali.

Przy okazji KSW 21, poza konferencją prasową trzeba było liczyć na to, że zawodnicy poświęcą swój czas na wywiady. My dostaliśmy taką indywidualną zgodę od każdego z kim zrobiliśmy wywiad i było to załatwiane bez udziału KSW. Na dobre kontakty ze środowiskiem MMA w Polsce pracowaliśmy wiele lat i dzięki temu Mamed czy Michał są na tyle uprzejmi, że nie odmówili nam wywiadów.

Na koniec to chyba oczywiste, że redakcje, które są patronami gali będą miały lepszy dostęp do zawodników. Tak jak w UFC Ariel Helwani może robić jako jedyny dziennikarz wywiady na backstage'u, tak w KSW dostęp na zaplecze miały redakcje patronackie.

av

a żeby ich zajebało...

av

@Wojsław Rysiewski / MMARo:
Witam!
Byłem, widziałem, zawodnicy podczas gal UFC są dostępni, udzielają wywiadów po konferencji prasowej, nawet jeśli - jak choćby w Szwecji Alexander Gustaffson - z Polską nie łączy ich nic i ich menedżerowie mówią, żeby już dali sobie spokój. Nie będę polemizował czy rozmowa z dziennikarzami ponad godzinę po gali do absurd czy nie. Jestem już kilka dobrych lat w tym zawodzie i nie spotkałem się też nigdy z czymś takim, jak selekcjonowanie redakcji podczas wykonywania pracy po oficjalnej imprezie. Tym bardziej szokiem jest dla mnie coś takiego jak przywileje "mediów patronackich" po gali na którą zapraszani są także inni dziennikarze. Nie dlatego, że nie szanuję kogoś np. za stworzenie tak dobrego portalu jak Wasz - sami na to zapracowaliście, to Wasz sukces i nigdy nie rozumiałem, jak można zarzucać Wam że go osiągnęliście. Jednak to co się wydarzyło kojarzy mi się z taką sytuacją: w restauracji jedni mogą korzystać z pełnego menu, bo lepiej znają kierownika knajpy, a ci co go nie znają mogą ewentualnie zjeść tylko rosołek, a jak chcą zawołać kelnera, by zamówić coś więcej to im się na to nie pozwala. Bo już najgorsze było to, że po konferencji poproszono ochroniarzy, aby zaprowadzili zawodników do szatni, aby - broń Boże - nikt "nieuprawniony" nawet nie spróbował namówić zawodników do rozmowy. Uznaliśmy, że to poniżające by potem biegać po Torwarze i błagać kogoś o chwileczkę gadki, gdy jakiś cerber na to nie pozwala, choć sami zawodnicy nie mają nic przeciwko. Mam wiele szacunku, szczególnie do Martina Lewandowskiego, za to że nigdy nie spuszcza nikogo na drzewo, pomaga w wielu kwestiach związanych w przygotowywaniu materiałów związanych z KSW. Tym razem jednak była to lekka żenada. Tak to przynajmniej widzę.
Pozdrowienia

av

Najśmieszniejsze sytuacja była gdy po konferencji podeszliśmy do Krzysztofa Kułaka, który bez problemu zgodził się na wywiad, po czym "Pan prowadzący" stwierdził, że nie ma takiej możliwości, bo musi "nauczyć" nas porządku.

Z tego co mi wiadomo zawodnicy najlepiej wypadają właśnie w wywiadach indywidualnych, bo mają po prostu możliwość szerszej wypowiedzi na temat swojego występu. Co dała konferencja np. Kornikowi? Jedno pytanie, z którego dowiedzieliśmy się, że rewanż z Irokezem nie wchodzi obecnie w grę.

Sam pomysł konferencji nie jest zły, ale chyba nonsensem jest gdy wszystkie akredytowane redakcje po evencie mają mieć tylko jeden wspólny materiał.

av

Nam Gustafsson w Szwecji nie udzielił wywiadu, a w Nottingham wszyscy zawodnicy zniknęli po konferencji. Fartem udało nam się złapać tylko Dana Hardy'go.

Na KSW 21 nie było żadnej selekcji, my większość wywiadów zrobiliśmy na zapleczu przed konferencją. Jedynie Mamed i Aslan pozwolili nam na zrobienie wywiadów już po całej imprezie. Zresztą inne media, te nie patronackie też, opublikowały wywiady z zawodnikami patrz boxingnews czy mymma.pl. Jak widać KSW im tego nie zabroniło.

av

Nigdzie nie napisaliśmy, że KSW czegoś zabraniało. Chcielibyśmy jedynie, żeby potem nie przekonywano nas iż rozmowy indywidualne nie wchodzą w grę, gdy tymczasem nie jest to do końca prawda. Powtarzam: to nie jest normalne, gdy biega się i żebrze o wywiad od chcącego pogadać sportowca, gdy tymczasem jakiś "strażnik pokoju" na to nie pozwala.
A tak przy okazji: z telewizją Orange sport akurat Gustafsson pogadał. Tylko nie wiem po co się licytować. To nie o tym jest ten tekst.

av

Ja się nie licytuję i w pełni rozumiem Gustafssona, które po kilku udzielonych wywiadach stwierdził, że tyle wystarczy. Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że to nie prawda, że w UFC wszyscy zawodnicy siedzą po konferencji do czasu, aż wszystkie możliwe media zrobią wywiady. Co więcej taka redakcja jak Sherdog w ogóle nie otrzymuje akredytacji na gale Zuffy, a i tak robi wywiady z zawodnikami.

O tym, że nie będzie można robić jedynek po konferencji było wiadomo już przed galą. Nasza redakcja znalazła sposób, żeby zrobić wywiady w innych okolicznościach i nie musieliśmy o nic żebrać, tylko odpowiednio wcześniej umówiliśmy to z zawodnikami/trenerami. Zresztą nie tylko my tak działaliśmy, bo mmanews potrafiło nawet ustawić wywiad z Borysem, który przecież po gali nie był w ogóle dostępny.

av

Myślę, że odchodzimy od tematu. MMAnews zrobili ekskluzywną rozmowę, mieli czas i możliwości, chwała im za to. Mnie chodzi o całą sytuację z Torwaru. Był oficjalny komunikat, że konferencja to JEDYNA okazja, żeby porozmawiać z zawodnikami? Był. Był prawdziwy? Nie w przypadku wszystkich. I tyle.

av

Zgadzam się z Wojsławem Rysiewskim, jednak nie spodobały mi się dwie rzeczy podczas tej konferencji, a mianowicie:
- dlugość, czyli tylko 20 minut, gdyby trwało te 40 minut, byłoby wtedy w porządku bo tematów było sporo;
- słowa Maćka Kawulskiego: "Teraz już ostatnie trzy pytania, bo zawodnicy chcą iść na after party"
Mógłbym jeszcze dorzucić zdanie: "Jeśli chodzi o wywiady, to można kontaktować się z zawodnikami. Wszyscy przecież mamy do siebie numery", co niestety dyskryminuje osoby i redakcje, które dopiero wkroczyły na rynek MMA i nie mają takich kontaktów, żeby wśród listy na telefonie znaleźć nazwisko każdego z KSW.

av

"Przy okazji KSW 21, poza konferencją prasową trzeba było liczyć na to, że zawodnicy poświęcą swój czas na wywiady. My dostaliśmy taką indywidualną zgodę od każdego z kim zrobiliśmy wywiad i było to załatwiane bez udziału KSW"

Ale KSW (w osobie kogoś przychylnego) musiało się zgodzić żeby mieć do zawodników dostęp.
Gdy to czytam. to mam wrażenie, że byliśmy na różnych konferencjach. Maciej Kawulski wyraźnie powiedział, że konferencja to jedyne miejsce do rozmowy z zawodnikami i innej możliwości nie ma.Bo przecież wszyscy mamy do siebie telefony i możemy się umawiac w innym terminie. Następnie poproszono ochronę żeby odeskortowała zawodników tak żeby nikt ich nie niepokoił. Jeśli coś takiego słyszymy od współwłaściciela, to chyba można traktować to jako oficjalne stanowisko organizatorów ?
Okazało sie, że oficjalne stanowisko nie dotyczy wszystkich.
Jeśli to normalka, to wystarczy to ogłosić oficjalnie.

Paweł Polkowski

av

Tylko my ten dostęp i zgody zorganizowaliśmy sobie na długo przed galą. Nie chcę być złośliwy, ale mam wrażenie, że niektórzy za bardzo przyzwyczaili się do moim zdaniem chorej sytuacji kiedy Mamed czy Michał udzielają po gali kilkanaście wywiadów i zamiast świętować zwycięstwa z rodzinami i przyjaciółmi, do późnych godzin nocnych sterczą w ringu. Wiadomo, że dla dziennikarzy to wielka wygoda, ale dla zawodników już niekoniecznie.

A jak mamy się tak kurczowo trzymać wypowiedzi Maćka, to my zrobiliśmy dokładnie to co sugerował mediom - umówiliśmy wywiady w innym niż tuż po konferencji terminie.

av

Baba czyta i jest zdziwona o co takie halo. Dlaczego Ktoś kto "zrobił" wywiad tak gęsto tłumaczy się z tego? Czy coś ma "za uszami"?
KSW jest wstanie wykiwać swoich zawodników, których przeciwnicy "doznają" kontuzji i to właśnie jak sprzedane są bilety to Ktoś się dziwi, że kiwa redakcje, które chcą robić wywiady? Jak świat stary zawsze były układziki i towarzysywa wzajemnego dopieszczania. Widocznie jest redakcja "specjalnego dopieszczania" i niech się tego nie wstydzi ;) No chyba, że się wstydzi i dlatego tak tłumaczy......

av

Redaktor Wojsław Rysiewski strasznie się tłumaczy. Jaka "chora sytuacja" związana z udzielaniem wywiadów? Czy zawodnik, który właśnie wygrał walkę nie chce się dzielić swoją radością z fanami? - złaszcza, że ma taka okazję raz na pół roku albo rzadziej. Pan Redaktor opowiada jakieś straszne kocopoły.

av

@Wojsław Rysiewski / MMARo:
Ja też nie chcę być złośliwy, ale Maciej Kawulski swoje sugestie przedstawił na konferencji prasowej. A Wy - co jasno zostało powiedziane - umówiliście wywiady na długo przed nią. Jasnowidztwo co do intencji i słów które padną? ;-) No bo trudno umówić wywiady na długo przed konferencją skoro pewne sugestie padają dopiero na niej. Ok, nie rzecz w prawieniu złośliwości. Wyraźnie jest to temat do rozwiązania na zaś. Tak mi się przynajmniej wydaje. Reguły gry powinny być jasne. I wszyscy - przy okazji eventu - powinni mieć w miarę wyrównane szanse. O nic więcej nam nie chodzi.

av

Temat na pewno warty dyskusji i zdrowego uregulowania, bo z jednej strony nie dziwie się zawodnikom, którzy udzielają kilku/kilkunastu wywiadów bezpośrednio po walce, a często się zdarza, że mikrofony trzymają ludzie, którzy powinni zajmować się w życiu czymś innym. Z drugiej strony konferencja trwająca 20 min to trochę mało (przynajmniej mi tak się wydaje), nie wiem jak było z chęcią zadawania pytań na konferencji, bo kadr obejmował tylko stół, ale pytania, które tam padały nie powaliły mnie z nóg. Portale internetowe z czegoś muszą żyć, a KSW to największa jak do tej pory okazja żeby w Polsce coś zrobić koło MMA. Zbierzcie się do kupy Panowie Redaktorzy i wysmarujcie list otwarty do panów K&L w tej sprawie. Tylko czy dacie rade wystosować jedno stanowisko..?

av

przepraszam ale korona z głowy nikomu nie spadnie jak raz na pare miesięcy dadzą wywiad po gali. Gala nie jest codziennie... wiec chcac by MMA się rozwijało w Polsce powinni mieć czas chociażby po 7 minut na wywiad po gali dla każdej redakcji. MMania.pl macie racje to co się stało jest niedopomyślenia

av

Myslę, że to nie sprawa listu i wspólnego stanowiska Panów Redaktorów bo w tym światku wszyscy lepiej lub gorzej ale się znają i wiedzą, że KSW "obrosło w piórka" i list tu nic nie da. Nic wspólnego z etyką dziennikarstwa i równym dostępem mediów.
Problem leży w KSW albo raczej może w Osobie z KSW, która pozwala na takie sytuacje. Jak generowany jest komunikat do wszystkich to powinien dotyczyć wszystkich i kropka i koniec. To, że doszło do takiej sytuacji to znaczy, że jednak teora "towarzysywa wzajemnego dopieszczania" ma rację bytu. Nie wiem z jakich względów i może zdrowiej nie wiedzieć. Ale takie czasy....

av

Panie Wojsławie.
Ja jestem nauczony nazywać sprawy po imieniu, dlatego powiem tak.
Nie rżnij Pan głupa. Nie udawajmy, że nie wiadomo o co chodzi.
Jaki "dostęp i zgody sobie zorganizowaliśmy na długo przed galą"?
Wyraźnie i oficjalnie było powiedziane, że dostęp do zawodników po gali dziennikarze mają TYLKO podczas konferencji prasowej. Mnie nie dziwi szczególne uprzywilejowanie jakiejś redakcji. Tak to już jest. Tylko nie udawajmy, że jest inaczej bo to jest smieszne zwyczajnie.

Odnośnie chorej sytuacji przy udzielaniu wywiadów.... Proszę sobie nie kpić.
O ile pamiętam MMArocks współtworzyło tę chorą sytuację, robiąc na wspomnianym ringu jeden z kilkunastu wywiadów z Mamedem czy Michałem, trzymając ich do późnych godzin nocnych i jakoś nie widać było śladów tak wielkiej troski o możliwość świętowania zawodników z rodzinami.

Paweł

av

Panie Jacku

Informacja o tym, że po gali jest tylko konferencja prasowa i nie będzie możliwości zrobienia po niej wywiadów została rozesłana mediom przez Artura Przybysza 25 listopada. Chciałbym być jasnowidzem, ale w tym przypadku nie mogę sobie przypisać takiej mocy.

av

Panie Pawle,

Oczywiście, że współtworzyliśmy tę sytuację, ale takie były wtedy reguły gry. Teraz się zmieniły i my się dostosowaliśmy do sytuacji. Zresztą nie tylko my, inne portale też.

av

No nie...żarty !!! Media się uczłowieczyły i Pan Red. Wojsław troszczy sie o zmęczonego walką zawodnika i jego komfort psychiczny i o to aby bez męczących wywiadów szybko wrócił do domu cieszyć się ze zwycięstwa w zaciszu domowym z rodziną i przyjacółmi....ha ha ha ha ha ha ha....Szacun, szacun i jeszcze raz szacun czuję pierwastek kobiecy.....

av

Argumenty Pana Rysiewskiego są kompletnie nie na miejscu.

Możemy się postawić w sytuacji fighterów, ale z drugiej strony zdecydowanie nasza praca nie została doceniona jako dziennikarzy. Każdy z nas ma w dupie to, że wrzuca sobie konferencję,co każdy może wrzucić. Co nam po takich nagraniach, które i tak obejrzą gimbusy i większość ludzi u Pana Rysiewskiego i ekipy z MMARocks.pl. Takie nagrania są tyle warte co zeszłoroczny śnieg, bez względu czy ktoś pisuje dla Rocksów, MMA.TV czy MMAmanii.

Teraz postawmy się w roli dziennikarzy. Poświęcamy 4 godziny w najlepszy dzień tygodnia, sobotę, na galę KSW na Torwarze, by pokazać, że Panowie K&L zapełniają do ostatniego miejsca halę. Zamiast siedzieć przy piwku przed telewizorem, my jeździmy po Polsce, ponosząc koszta, których akurat nam Panie Wojsławie nikt nie zwraca. Warto docenić media branżowe, czy te, które są od lat jak i te młodsze portale. Jak wiadomo, nie jest tanio jechać na galę, a w naszym przypadku rekompensatą za wszelkie poniesione koszta są ekskluzywne materiały video. Tutaj niektórzy mogli się poczuć wręcz znieważeni. Ja mam to szczęście, że akurat mieszkam w stolicy i te koszta są nieporównywalnie mniejsze, ale żal mi kolegów po fachu, którzy zapierdalają przez pół Polski i wracają z niczym.

Zawodnicy z pewnością chętnie poświęciliby nam swój czas, zwłaszcza Ci z początku gali, bo Mamed mógłby robić jeden zbiorowy wywiad i byłoby ok., podobnie jak Michał Materla Tak to wielu z nas ''kolegów z branży'' po przejechaniu pół Polski wraca z gołymi rękoma. My tego też nie robimy wyłącznie dla siebie, bo nas czas też jest coś wart, ale też robimy to dla zawodników, bo każdy wywiad to jest jakby nie patrzeć jakaś promocja, czego Pan zdaje sobie nie dostrzegać Panie Rysiewski.

Co do Pana Madeja.

Skoro nie ma Pan telefonów do zawodników, to radzę się zastanowić, czy jest się już gotowym do pracy w zawodzie dziennikarza ze specjalizacją MMA, a nie słodzić konkurencji, ewidentnie nie będąc w temacie, bo Pana komentarz o tym świadczy.

Nie pozdrawiam

av

Falas - a czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie o MMA? Nie masz. Tak jak cały Wasz portal, który w ogóle nie czyta MMA. Czego przykładem jest komentarz jednej z gal MMA przez Razora. Więc się nie dziwcie. Macie w redakcji 15 letnie dzieci i chcecie być traktowani poważnie?

Proponuję zmianę profesji, może akwizycja będzie odpowiednim zajęciem?

av

Jeśli info o tym było rozesłane na tydzień przed galą, to o co chodzi? Może nie wszyscy dostali?

Z jednej strony to nieładnie, że odmawia się możliwości przeprowadzenia wywiadów prywatnie wszystkim portalom, ale z drugiej, patrząc na poziom przygotowania dziennikarzy, zadawanych pytań, a także tego oczekiwania, że wszystko będzie podane na tacy, wcale się nie dziwię, że pojawił się wymóg umówienia się na wywiad. Tu nie powinno chodzić o układy, ale o to czy ktoś wykonuje "pracę" dobrze, lub nie.

tak na marginesie: niech tylko MmaR nie zadziera nosa, bo profesjonalność to nie jest ich najmocniejsza strona. No ale wszyscy się uczymy, tak?
Pozdrawiam.

av

Panowie, uwazam ze srodowisko powinno dogadac sie co do przedstawiania tresci, badz nagran wywiadow z polskimi zawodnikami miedzy portalami informacyjnymi.mysle ze lepiej by to dzialalo gdybyscie od siebie nawzajem brali wywiady itp. lepiej jest zawiazac wspolprace nie liczac na wiekszy zysk niz inni. czytam zarówno mmarocks jak i manie wg. mnie moglibyscie sie dogadac bo wasze tresci sa podobne tzn. wchodzac na rocksów i mmania moge sie zawsze spodziewac takich samych inforamcji, najwyzej inny komentarz do zebranego materialu. Powolujcie sie na siebie nawzajem a obaj dobrze na tym wyjdziecie. Pozdrawiam.

av

Jeżeli uwazasz, Jano ze mmarocks ma podobne materialy jak mmania to chyba zagladasz na inna strone. Gdzie Rzym a gdzie Krym.

av

A KSW powinno współpracować z MMA Attack co nie...?

av

Zabieram zabawki i idę do domu - tak można by określić focha jakiego strzela szanowna redakcja mmania.pl

Jak mozna miec do kogos pretensje o to ze zwodnicy go znaja i zgadzaj sie na wywiady ? Troche pokory, troche wiecej pracy i tez bedzie mieli numery telefonow do zawodnikow. Jesli MMAR i MMANESW maja chody w KSW to nie ma co plakac tylko ciezka praca lub lizanem dupy wyrobic sobie takie same - wybor dorogi zalezy od Was.
O jejku jejku Pan wlascicel ksw powiedzial ze nie wolno robic wywiadow a inny zrobili mimo zakazu-
"Któż się ciebie o to pyta?"
"Nikt. Ja jestem skarżypyta."

av
MM:
Falas - a czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie o MMA? Nie masz. Tak jak cały Wasz portal, który w ogóle nie czyta MMA. Czego przykładem jest komentarz jednej z gal MMA przez Razora. Więc się nie dziwcie. Macie w redakcji 15 letnie dzieci i chcecie być traktowani poważnie?

Proponuję zmianę profesji, może akwizycja będzie odpowiednim zajęciem?

Być może lubisz dzieci, ale w takim razie szukaj ich w podstawówce, a nie u nas. Sorry, pomyliłeś adres, a przy okazji skłamałeś:)

Uwierz mi, że twoja subiektywna ocena nikogo tutaj nie obchodzi, bo nie o tym jest temat tej dyskusji. Każda akredytowana redakcja powinna być traktowana równo i to jest wszystko w tym temacie.

To jest po prostu śmieszne, że zawodnik ma ochotę na rozmowę przed kamerą, po czym Pan konferansjer przedstawia swoje mądrości i blokuje wywiad. A jak już kogoś udało się złapać to gdzieś przy drzwiach od hali jak już żaden "ważniak" nie patrzył.

A jak tak Cię boli nasza "niewiedza" to napisz list do odpowiednich ludzi, dlaczego od 10 gal jesteśmy akredytowani na KSW.

Ja też mam dla Ciebie propozycję - proponuję udać się do specjalisty i następnym razem się podpisać, bo nie lubię dyskutować z powietrzem:)

av

@Falas nie piję w tym momencie do Ciebie, bo mając dwukrotnie okazję przesłuchania BNC wyrobiłem sobie o Tobie jak najbardziej pozytywne zdanie i jak dla mnie mógłbyś sam w niej uczestniczyć, ale skoro już piszesz o pisaniu listów to może przypomnij swojemu naczelnemu, ze ma na skrzynce mailowej korespondencje ode mnie gdzie właśnie ma podane przykłady niekompetencji i braku elementarnej szkoły dobrych manier (i tu nie chodzi o trzymanie sztucców, tylko o naśmiewanie się z choroby jednego z zawodników w TV) może jak mu przypomnisz to się zbierze w sobie i mi odpisze, bo smarować komentarze u siebie na stronie potrafi, a jak się mu napisze maila,którego nie widza użytkownicy to ogon podkulony schował twarz w raczkach i udaje, że go nie ma.

av

Niestety nie znam sprawy więc trudno mi tu coś mądrego odpowiedzieć. Być może po prostu przyjął twoje uwagi do wiadomości i już do takiej sytuacji nie dopuści (o ile takowa była). Pozdrawiam:)

av

Falas- zdjęć też nie kradniecie? :) Chodzi o to, że macie się nie wiadomo za kogo a w MMA nikt Was na poważnie nie bierze. Nie jest przypadkiem, że berserkerzy z Wami nie gadają :)

Ps. Kiedy będzie walka Różala z Bedorfem o której pisaliście jakiś czas temu? :)

av

popieram i pozdrawiam, prawdziwy portal sie obroni , przydupasow z mmarcocks zgubi te kumplowanie, albo sie jest rzetelnym dziennikarzem albo wpada w sieci "kolezenskie" itd

ta sama bajka w zasadzie co te tvny polsaty i platfusy, koledzy o kolegach zle mowic nie beda, tematow odpowiednich nie beda drozyc itd.

to sie musi skonczyc potrzaskanym tylkiem , pozdro

av
rumcajs:
ta sama bajka w zasadzie co te tvny polsaty i platfusy, koledzy o kolegach zle mowic nie beda, tematow odpowiednich nie beda drozyc itd.
brednie

av

Już Ci tłumaczyłem - jak już kłamiesz to się przynajmniej podpisz, bo szkoda mi czasu na polemikę z kimś takim jak Ty. A jak masz do mnie jakiś problem to proponuję skontaktować się ze mną osobiście, bo robienie tutaj dalszego spamu mnie nie interesuje.

Jakbyś nie zauważył to nie jest temat o mnie i boxingnews więc swoje żale proponuję kierować w bardziej inteligentny sposób. Tylko tak jak już wspomniałem - najpierw odszukaj swoją odwagę i się przedstaw. Tyle z mojej strony, najlepszego.

av

ależ mnie podjarała ta wasza kłótnia - aż musiałem se zjechać na ręcznym...

av

Nie, nie kłamię wczoraj przecież mieliście zdjęcie autorstwa chłopaka z MMAROCKS :) Pod artykułem speca Azroka, nieprawdaż? :)

I myślę, że to także temat op BN, przecież jesteście znawcami MMA ...

av

Haha no oczywiście, mogłem się domyślić:) Ładnie starasz się odbiec od głównego tematu tej dyskusji, ale przykro mi, nie uda Ci się:)

Jeżeli myślisz, że będziesz rzucał jakimiś hasłami, a ja będę w nieskończoność Ci tutaj odpisywał to jesteś w błędzie. Serio, kompleksy lecz gdzieś indziej. Jednak ta rada z udaniem się do specjalisty była niezwykle słuszna. Dużo zdrowia życzę:)

Dalej się onanizuj przez kabel i klawiaturę, a ja tymczasem zajmę się pożyteczniejszymi sprawami. Jak się postarasz to na pewno to zrozumiesz, wierzę w Ciebie, cześć:)

av

Kompleksow nie mam uwierz mi :) Po prostu czasami ogladam wasze wywiady i wystarcz je porownac z innymi, niestety nie sa na wasza korzysc, To tyle w tamcie. Całuję :)

av

Polska to jest taki kraj, gdzie każdy kogut chciałby rządzić kurnikiem. Wpis pana Falasa tylko to potwierdza :)

Z drugiej strony jednak nie jest także dobrze, że Wojsław Rysiewski, który jest sędzią KSW jest także naczelnym w MMARocks. To też jest konflikt interesów. No, ale " rocki mają największe pojecię w tym kraju o MMA, inni są tylko aby pisali o KSW w celach darmowej promocji :)" Nie będę pisał, czyje to słowa. ...

Pozdro dla kumatych.

av
MM:
Co do Pana Madeja.

Skoro nie ma Pan telefonów do zawodników, to radzę się zastanowić, czy jest się już gotowym do pracy w zawodzie dziennikarza ze specjalizacją MMA, a nie słodzić konkurencji, ewidentnie nie będąc w temacie, bo Pana komentarz o tym świadczy.

Czy napisałem, że nie mam numerów do zawodników? Nie napisałem tego, więc proszę mi niczego nie zarzucać. Mówię to, co słyszałem od kilku osób zaraz po konferencji.

av

Skończcie już, bo żal dupę ściska jak się to czyta.
Było merytorycznie, teraz już tylko się pienicie.
Widać argumenty się wam skończyły i jedynie się stroszyć możecie.

Pozdrawiam.

av

Ja np. o konferencji prasowej dowiedziałem się w dniu gali. Jest to mój jedyny zarzut co do tego przedsięwzięcia. Uważam konferencję za bardzo pozytywne zjawisko - media niebranżowe posilą się tym, co tam było, a materiały po gali będą ciekawsze i bardziej różnorodne.

Co do układów i faworyzowania mediów, od czterech dni tłukłem się do domu nocnymi z całym sprzętem, a ostatni wywiad po KSW 21 przeprowadziłem w niedzielę o 6:00 rano. Moi koledzy złapali jeszcze w pokoju Borysa gdzieś koło południa i wrzucili go z moblinego internetu z samochodu, co zakrawa mi już na fanatyzm. Ja sam wyjąłem z życia pięć dni roboty, studiów, treningów i życia towarzyskiego. Jak widać, nie ma tu wspomnianych w dyskusji dojść czy faworyzowania mediów. Byłbym najszczęśliwszy na świecie, gdyby nasza ciężka praca była doceniona jakimś układzikiem.

To nie jest żadne wsadzanie palca w oko czy coś podobnego. Jestem pewny, że Wasz portal będzie się bronił i rozwijał tak długo, jak będziecie tego chcieli. I choć jesteście sympatycznymi ludźmi, wkurza mnie to ;) Myślę, że po następnej gali, przygotowani na tę sytuację, sami będziecie zdania, że kilometrowe kolejki powinny skończyć się wraz z komuną.

Pozdrawiam!

av

JAk to się mawia, tak krowa co najwięcej muczy najmniej mleka daje (czyt. mmania, boxingnews, mmaoctagon)

av

Pięknie powiedziane :-) Pozostając w tej poetyce, powtarzamy to, co było naszym głównym przesłanie: niech wszystkie krowy mają w oficjalnych sytuacjach w miarę wyrównane szanse. To i mleko będzie tłustsze ;-) Pozdrawiamy

av

Jak zawsze w Polsce wolna amerykanka nawet w konfrontacjach KSW HAHA

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również