Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Po UFC 146. Mayhem out! Celesty aresztowana! Lesnar wróci?

po-ufc-146-mayhem-out-celesty-aresztowana-lesnar-wroci

Gala UFC 146 była nie tylko najcięższą w historii, ale także jedną z najciekawszych, jeśli chodzi o to wydarzyło się potem - i na konferencji prasowej, i w kuluarach. Oto garść informacji, które pojawiły się zaraz po tym, jak Junior Dos Santos pokonał Franka Mira.

 • Galę w Las Vegas obejrzało 14 592 osoby. Dzięki temu, na sprzedaży samych tylko biletów, organizatorzy zarobili 3,4 mln. dolarów.
 • Bonusy za UFC 146. Nokaut wieczoru: Roy Nelson i Dan Hardy. Poddanie wieczoru: Stefan Struve i Paul Sass. Wszyscy oni zarobili dodatkowo po 70 tys. dolarów. Nie przyznano nagród za pojedynek wieczoru.
 • Arianny Celeste, jedna z najbardziej znanych Ring Girl na świecie, nie pojawiła się w Oktagonie podczas gali. Okazało się, że w sobotę rano została zatrzymana "za użycie siły". 26-letnia Arianny Lopez, bo tak ma właściwie na nazwisko Celesty, została wypuszczona z aresztu po wpłaceniu 3 tys. dolarów kaucji. Dana White nie chciał komentować całego zdarzenia. Stwierdził jedynie że nie zna szczegółów dotyczących zatrzymania popularnej Ring Girl, jednak Celesty to maskotka UFC (do której trafiła w 2006 roku) wszyscy bardzo ją lubią i w związku z tym może liczyć na 100 procent wsparcia ze strony federacji. Dociekliwi dziennikarze portalu mmajunkie.com prześledzili tweety Arianny z tego dnia. Wynika z nich niezbicie (i ze zdjęć przy okazji zamieszczanych), że Celesty im robiło się później w piątek, tym bardziej była rozbawiona i tym bardziej szalone fotki sobie pstrykała Przypomnijmy, że w ostatnim okresie kilka podobnych skandalików wstrząsnęło już UFC. Niedawno np., za prowadzenie po pijaku samochodu, został zatrzymany mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones.
 • Jason Miller nie jest już zawodnikiem UFC. Po jego porażce w Las Vegas z C.B. Dollaway'em Dana White ogłosił, że pożegnał się z "Mayhemem". - Nie chcę się nad tym rozwodzić - wyjaśniał szef UFC. - Pożegnaliśmy się i już. O wyrzucenia Millera z organizacji zadecydowało nie tylko to, że nie spełniał pokładanych w nim nadziei. "Mayhem" miał także kontrowersyjne pomysły na pojawianie się w ringu. A to był wystrojony na różowo, a to - jak ostatnio - wchodził z papierową torba na głowie, na której widniał namalowany, szeroki uśmiech. No i dwa razy walczył dotąd w UFC. I dwa razy przegrał.
 • Brock Lesnar wraca do UFC? Były mistrz wagi ciężkiej był w MGM Grand Garden Arena podczas ostatniej gali. - Był, bo jest naszym fanem - stwierdził, śmiejąc się, Dana White. Pytany, czy możemy spodziewać się powrotu Lesnara do jego organizacji, z tym samym uśmiechem na twarzy, półgębkiem rzucał tylko "yeah" i "kto wie". - Był tu i to najlepsza odpowiedź na wasze pytanie - zakończył, ciągle uśmiechnięty, Dana White.

Opublikowano: 2012-05-27

Komentarze

av

NIE!!!!!!! MILLER UWIELBIAM TEGO GOSCIA KURWA SZKODA

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również