Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Po UFC on FX 6. Palhares walczył z Lombardem mając pękniętą kostkę

po-ufc-on-fx-6-palhares-walczyl-z-lombardem-majac-peknieta-kostke

Rousimar Palhares (14-5MMA, 7-4 UFC) nadspodziewanie szybko i łatwo dał się pobić podczas niedawnej UFC on FX 6 Hectorowi Lombardowi (32-3-1 MMA, 1-1 UFC). Specjalista od poddań i uszkadzania kończyn innym zawodnikom (patrz: Tomasz Drwal) tym razem sam doznał już na początku walki poważnego urazu i właśnie dlatego nie był w stanie godnie przeciwstawić się Kubańczykowi.

Tak przynajmniej twierdzi sam Palhares, który w oświadczeniu przesłanym portalowi MMAjunkie.com ujawnił, że w miniony weekend musiał się bić z pękniętą kostką prawej nogi (na zdjęciu).

"Na początku walki wszystko funkcjonował jak należy, byłem zadowolony ze swoich kopnięć - stwierdził Brazylijczyk, który zaraz po zakończeniu boju natychmiast pojechał do szpitala. - Jednak w pewnym momencie trafiłem Lombarda w piszczel tuż pod kolanem i poczułem ogromny ból. Wiedziałem, że coś jest nie tak. Stopa bolała mnie coraz bardziej i bardziej, zacząłem mieć kłopoty z poruszaniem sie po Oktagonie. Znalazłem się w fatalnej sytuacji. Coś podobnego przeżywałem wcześniej w walce z Jeremym Hornem, gdy złamałem rękę w trakcie potyczki" - dodał "Toquinho".

Brazylijski wojownik, który po niecałych 4 minutach pierwszej rundy padł powalony przez Lombarda mocnymi ciosami, wraca teraz do rodzinnego kraju na kolejne konsultacje lekarskie.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Palharesa w treningach.

WOJ/MMAjunkie.com

Fot.: Courtsey Alexandre Franklin

Opublikowano: 2012-12-17

Komentarze

av

Niefortunny "low king" vel Najman xD

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również