Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Polacy w Europie. Zwycięstwa Naruszczki i Kułaka. WIDEO

polacy-w-europie-zwyciestwa-naruszczki-i-kulaka-wideo

To był pracowity weekend dla polskich wojowników, którzy mieli wiele pracy poza granicami naszego kraju. Oto informacja jak im poszło:

Marcin Naruszczka (11-1, na zdjęciu) już w pierwszej rundzie rozbił podczas gali Respect FC 8 w Wuppertalu Abu Azaitara (5-2). Naruszczka od początku pojedynku ruszył na rywala i - tradycyjnie - zaliczył szybki nokdaun. Pozbierał się jednak, a ponieważ na twarzy Azaitara dodatkowo pojawiło się rozcięcie, było po walce. Teraz Polak stanie najprawdopodobniej do boju o pas wagi średniej z Nicolasem Panzerem, gdyż ostatnie zwycięstwo daje mu takie prawo. Naruszczka jest już mistrzem Respect w kategorii półciężkiej.

W wadze ciężkiej Szymon Bajor (9-3), także podczas Respect FC 8, przegrał już w pierwszej przez dźwignię na kolano z Bjornem Schmiedebergiem (9-3).

Artur Sowiński (12-7) przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Artemem Lobovem (5-6) podczas gali "Celtic Gladiator V: Return", która odbyła się w Irlandii. I była to, niestety, raczej zasłużona porażka.

Krzysztof Kułak (25-12-2) został mistrzem tejże samej Celtic Gladiator w kategorii 84 kg. Jego triumf ma dodatkowa wartość, gdyż dla Kułaka pojedynek w Dublinie był powrotem do MMA po długiej przerwie, spowodowanej kontuzją. "Model" wywalczył kolejne trofeum do swojej kolekcji w bardzo efektowy sposób. Pokonał bowiem Stevena Rice’a (1-3) już w 1. rundzie przez TKO, kończąc walkę ciosami zza pleców parterze. Oto walka Kułaka w Dublinie:

Opublikowano: 2012-09-23

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również