Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Poland: Top Team zaprasza na obóz Profesjonalnej Ligi MMA

poland-top-team-zaprasza-na-oboz-profesjonalnej-ligi-mma

Projekt Poland: Top Team, a więc nowa inicjatywa w polskim MMA o której wspominaliśmy już TUTAJ, na portalu MMAnia.pl w wideoblogu Jacka Adamczyka, oficjalnie zainauguruje swoją działalność 17 lutego 2014, podczas rozpoczynającego się wtedy obozu Profesjonalnej Ligi MMA na warszawskiej AWF.

Jaki jest cel działalności PTT i w jaki sposób projekt ten ma być rozwijany?

Chodzi o to, aby zasypywać podziały w polskim MMA w sposób najbardziej oczywisty i najprostszy, czyli poprzez wspólne treningi i sparingi. To nie przypadek, że od najbliższego poniedziałku będzie można potrenować na AWF wspólnie z Piotrem Hallmannem i Krzyśkiem Jotką, zawodnikami UFC związanymi z różnymi klubami. Co ważne, obaj Ci wojownicy mają też wspólnego sponsora, Alcatel, bo właśnie Alcatel będzie od tej pory wspierał nie tylko Jotkę, ale i Hallmanna. Zresztą firma ta - z kilkoma innymi sponsorami, równie znanymi - ma patronować całemu projektowi, tak jak medialnie wspierać go będą Orange sport i portal MMAnia.pl. To wszystko powoduje, że Poland: Top Team ma konkretne i poważne zaplecze - twierdzi jeden z pomysłodawców projektu, Mirosław Okniński.

Już teraz powstają kolejne plany działania Poland: Top Team, o których napiszemy wkrótce. Niebawem bowiem oficjalnie we wspólne treningi włączy się jeden z bardziej znanych, polskich klubów, a także - na zaproszenie Poland: Top Team - przyjedzie do Polski brazylijski trener, który walczył niegdyś w UFC i dysponuje doświadczeniem zbieranym m.in. w Blackzilians.

To jednak koncepcje na zaś, teraz Poland: Top Team zaprasza na obóz Profesjonalnej Ligi MMA, który  w dniach 17-20 lutego 2014 będzie odbywał się na obiektach warszawskiej AWF. Jego potwierdzeni uczestnicy to m.in. Krzysztof Jotko i Piotr Hallmann.

TUTAJ szczegóły zgrupowania.

Opublikowano: 2014-02-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również