Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Popek vs. Marcin Najman - ruszyła wojna na słowa. WIDEO

popek-vs-marcin-najman-ruszyla-wojna-na-slowa-wideo

No i się zaczęło... Tak dla jasności: my tylko cytujemy jednego oraz odpowiedź drugiego. Trudno jednak ukryć, że o tym pojedynku w kuluarach KSW 37 wspominano jako o "potencjalnym, medialnym hicie".

Popek stwierdził w załączonym przez nas wywiadzie to, co stwierdził ("wolę przegrać z Mariuszem, niż wygrać z jakimś, k..., Najmanem"), Marcin Najman zaś zareagował na to tak, jak można przeczytać poniżej.

Co z tego wyniknie? A kto to tak naprawdę wie?

Marcin Najman o Popku (na Facebooku):

Ta skończona kanalia Popek twierdzi, że by ze mną wygrała :-) :-) :-)

Ty się nie liczysz, kanalio. Na dziś chce walki z tym, który cię pokonał, czyli z Pudzianem.

Popek - Król Meneli przewrócił się po ciosie na gardę :-)

P.S.

I żeby nie było. To nie ja zacząłem.

Popek o walce z Pudzianem i o Marcinie Najmanie:

Opublikowano: 2016-12-04

Komentarze

av

Ty Najman co ty pierdolisz ja ty sam po walce z pudzianem na wywiadzie powiedziałeś ze spotkać się z jego piesicia to jak spotkać lokomotywe na drodze to co ty pierdolisz? Po drogie fakt popek nie dał rady i sędzia nie potrzebnie zatrzymał walkę wtedy gdy ten go walił po bardziej i fakt pudzianowi z popkiem zajęło to 20secund ale to było ustawione a ile zajęło pudziwnowi czasu z tobą 53secundy? Więc też Noe bądź taki do przodu a zwlaszcza po tej swojej zapowiedzi chujpwej na skrzyzowaniu

av

Poza tym sam sie 'skontuzjowal' z Saleta desperacko kopiac go po nogach hahaha

av

Najman ty natomiast przegrałeś walkę z kulturystom. Po ciosie na gardę ? Hipokryta

av

Ułomny nejman przemówił haha kurwa przecież to widać ze to zdrowe nie jest zobaczcie na tą pizde maślaną brakuje mi obelg na tą wode po pierogach dobre zestawienie nejmanowa vs ozdoba ale w kiślu kurwa troche szacunku do MMA

av

Tak szczerze to Popek bo wielu latach picia, palenia i ćpania w garażu nie powinien po 3 miesiącach treningów od razu pchać się na Mariusza Pudzianowskiego, który trenuje regularnie przez 7 lat. Ale Najman nie powinien mieć nic do gadania bo Popek dostał od Pudziana po zaledwie 3 miesiącach treningu. Najman (pozer) trenował (chyba) dłużej a i tak skończył tak samo.

av

NAJMAN CZUJE PINIĄDZ, BO LICZY NA ZAPROSZENIE NA WALKĘ Z POPKIEM W KSW :D
NAJMAN JESTEŚ PIPKĄ.

av

No tak Najman. TY PO CIOSIE NIE PADŁES. Ty najpierw spierdales po ringu, a potem odklepales zamawiając piwo. A już nie wspomnę walki z Saleta jak PADŁES kopiac go i tak oto złamałes nogę. Normalnie weź Ty bajki ciśnij Ojcu chrzestnemu, a nie ludziom.

av

'troche szacunku do MMA'
@Jan kurwa prostaku, bronisz narkomana pewnie jesteś jego fanem Ty kurwa nowotworze jebany. Ja to nie rozumiem jak można słuchać popka? Przecież ta jego 'muzyka' nie ma wgl żadnej treści, żadnego przekazu już lepiej wygląda Pudzian Band- a to totalne gówno...
DO WSZYSTKICH KTÓRZY BRONIĄ POPELINY: WY KURWY JEBANE, NARKOTYKI TO NIE SPOSÓB NA ŻYCIE A WY KURWY MU ZA PŁYTY I CIUCHY PŁACICIE WY JEBANE SMIECIE.

av

Najman to pizza popek go zmiecię z ringu

av

POPEK by zmiutł z ringu tą ciote najmana !!!!

av

Zrozumcie to , że to dla kasy wszystko jak byś dostal ze 100 tyś to sam byś walczył z byle kim wiec przestańcie pisać te brednie . Kasa i wszystko kur...!

av

Chyba chciałeś napisać 1 milion, a nie 100 tysięcy.

av

dwds

av

Wszyscy pamiętamy walki Najman z Wawrzykiem, Pudzianem, Saletą i Koksem. Wszyscy zniszczyli go jak dziecko, a Saleta nawet nie musiał, bo Najman zniszczył się sam.

av

Nejman pizda jeszcze skacze

av

@sebo:
Najman - Pudzian 44 sek. Popek - Pudzian 1:20 Po za tym Popek wyprowadził jakieś ciosy o wiele lepiej się zaprezentował niż Najman :) Więc nie gadaj głupot Pudzian złapał Popka na złączonych nogach wiec nawet jakby Paweł chciał się obronić to nie miał jak i się przewrócił. A przypominam że trenował niespełna 3 miesiące po 8 latach balowania. A Najman przecież jest "fighterem" powinien Mariusza wymęczyć chociażby bo wiadomo jaką miał wtedy Pudzian kondycje. I myślę ze Najman z Popkiem i tak by przegrał bo on się boi walczyć po prostu. Wielki szacunek dla Popka za to że podjął rękawice i już w pierwszej walce dostał bardziej doświadczonego Pudziana i jednak potrafił wejść z nim w wymianę ciosów oczywiście porównując z Najmanem :) Pozdrawiam :)

av

@sebo:
takie sa zasady bez powodu by walka nie została przerwana. Popek sam powiedzial w wyzej zamieszczonym filmiku dlaczego została przerwana.

av

avatar ty c w e l u popka muza jest najlepsza a jak ty wolisz pudzian band sluchac to zal mi ciebie i narkotyki sa super sa sposobem na zycie ty c w e l u w dupke czesany popek krol a jeeee

av

panie popek to menel ty cwelu narkotyki to sposob na zycie a jak wolisz sluchac pudzian band haha to zal mi ciebie cwelu w dupke czesany

av

Dobrze mu powiedział "król meneli" haha co czuje że ci "fighterzy"będą sobie to wyjaśniać na ringu:D

av

@Bartek777:
"Wielki szacunek dla Popka za to że podjął rękawice"Co ty pierdolisz jaki szacunek?Koleś zrobił z siebie większego bałwana niż był wcześniej i do tego powiedział że robi to dla kasy.Jak chce za kase robić z siebie idiotę to niech zostanie pajacem w cyrku a nie pcha się do mma.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również