Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


"Potwór" Conor McGregor strzelił focha. I znów obraził się na UFC

potwor-conor-mcgregor-strzelil-focha-i-znow-obrazil-sie-na-ufc

Ta historia - na razie - zdaje się nie mieć końca. Gdy jednak wreszcie ów koniec nadejdzie, wcale nie musi być szcześliwy. Wygląda na to, że Conora McGregora ostatecznie nie zobaczymy na UFC 200 w rewanżu z Nate'em Diazem.

Jak bowiem wynika z zakulisowych doniesień, mistrz wagi piórkowej postanowił nie ustępować naciskom największej organizacji MMA na świecie i wciąż nie zgadza się na zakres działań promocyjnych, zaproponowanych mu przez szefów Ultimate Fighting Championship.

Po ogłoszeniu groźby zakończenia kariery (TUTAJ więcej na ten temat), a także ustosunkowania się do zarzutów postawionych mu przez UFC po wycofaniu go z rozpiski UFC 200 (TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ szczegóły) Irlandczyk zaatakował po raz kolejny (patrz tweet poniżej).

Całą sytuację można podsumować w prosty sposób: "dobra, nie daliście mi tego co chciałem, to się teraz walcie".

Jak zgrabnie opisał całe to zdarzenie portal lowkickmma.com:

Jeśli komuś wydaje się, że picie whiskey z braćmi Fertitta oraz z Daną White'em na pokładzie prywatnego odrzutowca i prowadzenie dywagacji na temat zawładnięcia całym światem jest przedsionkiem raju oraz nie wróży żadnych kłopotów, jest w błędzie. Oto ukochane dziecko UFC dostawało dotąd czego tylko zapragnęło, więc zaczęło żyć w iluzji, że wolno mu wszystko i nie musi liczyć się z żadnymi konsekwencjami swoich czynów. Dlatego teraz jest wściekłe. UFC sama sobie zgotowała ten los. Wyhodowała potwora, który w końcu obrócił się przeciwko swoim stwórcom.

JAM

Opublikowano: 2016-04-22

Komentarze

av

Nic dodać nic ując. Zabrakło mi tylko w tym wszystkim komentarza ojca chrzestnego polskiego MMA? Co na to trener Mirosław? Wielki fan Ufc?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również