Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Pożegnalna gala Andrzeja Gołoty. Pojedynek dziewcząt i inne atrakcje

pozegnalna-gala-andrzeja-goloty-pojedynek-dziewczat-i-inne-atrakcje

Podczas gali „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson - Pożegnanie” dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku dziewcząt, w którym wystąpi 11-letnia, mieszkająca w Kanadzie Alexas Kubicki. Ambicją Alexas jest udział w igrzyskach olimpijskich w 2020 i 2024 rok. Kubicki nie tylko uprawia boks, ale – jak przystało na kogoś pochodzącego z Kanady - gra również w hokeja, stawia jednak zdecydowanie na pięściarstwo.

Oprócz tej potyczki, 25 października w Częstochowie, odbędzie się siedem profesjonalnych pojedynków bokserskich oraz jedna walka w formule K-1.

Już dziś wiadomo że w jednym z nich zobaczymy Kamila Bazelaka i Adama Koprowskiego. Będzie to pojedynek rewanżowy. W pierwszej potyczce obu tych zawodników na punkty wygrał Koprowski.

W innym, pięściarskim boju częstochowskiej gali zmierzą się Dawid Kwiatkowski i Andrei Staliarchiuk. To również będzie walka rewanżowa. W pierwszym pojedynku, w 2012 roku, lepszy był Białorusin. Także Białorusin, Andrei Dolhozhyieu, będzie walczył z innym Polakiem, Łukaszem Wawrzyczkiem.

Główną atrakcja wieczoru będzie pożegnalne starcie Andrzeja Gołoty z Danellem Nicholsonem.

Oficjalna informacja prasowa

Opublikowano: 2014-09-09

Komentarze

av

Tym razem Adam Koprowski będzie miał mniej szczęścia! WARR KAMIL!!! img: http://emotikona.pl/emotikony/pic/0clapping.gif

av

Nareszcie Vanderlei wraca. Liczę na zaciętą walkę i KO w pierwszej rundzie na Koprowskim. Dla niewtajemniczonych Kamil skręcił kolano w poprzedniej walce i walczył z kontuzją dlatego nieznacznie przegrał na punkty (choć wielu ekspertów twierdziło że wynik mógł iść w obie strony)

av

Kaaaamiiiill !

av

kolego nie znacznie haahaha byles tam ?????? jest tak słaby jak najman

av

Walka była wyrównana. Sędziowie decydowali o wyniku. Z chęcią zobaczę rewanż

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również