Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Prezydent M-1 Global chwali Zontka i zwalnia Emelianenkę

prezydent-m-1-global-chwali-zontka-i-zwalnia-emelianenke

Prezydent M-1 Global Vadim Finkelstein udzielił niedawno wywiadu MixFight.ru, w którym wspomniał o porywającej walca Marcina Zontka (na zdjęciu) z Siergiejem Kornevem, Fedorze Emelianence oraz - z dużym niezadowoleniem - o jego bracie, Aleksie. Oto najciekawsze fragmenty rozmowy:

MixFight.ru: Która walka w tym roku była, według Ciebie, najbardziej ekscytująca? Jakie wydarzenie wyróżniłbyś szczególnie?

Vadim Filkenstein: Trudno jest wskazać jedną, bowiem w tym roku widziałem wiele znakomitych pojedynków. Ale jeśli już, to do tej pory wspominam walkę Siergiej Kornev vs. Marcin Zontek (na M-1 Challenge 34, 30 września 2012 w Moskwie - dop. red.). Uderzyła mnie w niej odwaga i wola walki obu tych zawodników. Poza tym każda z naszych gal przynosiła niezapomniane zdarzenia. Ta z ostatnim występem Fedora np. pozwoli zapamiętać jego wielkość.

MF: Po ostatniej klęsce na gali M-1 Challenge 35 Alexander Emelianenko zażądał rewanżu z Jeffem Monsonem. Czy dojdzie do tej walki?

VF: Alexander ciągle naruszał warunki kontaktu i dlatego mieliśmy pełne prawo go anulować. Teraz jest wolnym zawodnikiem.
Już z Aleksandrem nie współpracujemy ani nie jesteśmy odpowiedzialni za to, co będzie robił.

MF: Co czeka nas w przyszłym roku? Ile gal planujecie?

VF: Przynajmniej osiem. Dwie z nich odbędą się w Petersburgu, w tym następna, 28 marca 2013, w Pałacu Lodowym, dwie w Moskwie no i jedna w Inguszetii. Zastanawiamy się też nad zrobieniem imprezy w Orenburgu.

Źródło: mmaopinion.co.uk

PS. Jak się okazało całe zamieszanie z Emelianenką miało swój zaskakujący finał. Rosjanin poinformował na swojej stronie internetowej, że kończy karierę.

Opublikowano: 2012-12-18

Komentarze

av

aleksander niech wystapi na ksw z nastula to by byl ciekawy rewanz

av

oj tak to by było super nastula vs elmienianenko

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również