Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PRO FIGHT 7. Michał Włodarek kontra Arunas Wilius

pro-fight-7-michal-wlodarek-kontra-arunas-wilius

Oficjalna informacja organizatorów: Podczas gali Pro Fight 7, 28 lipca na Stadionie Miejskim w Barlinku po rocznej przerwie powróci na zawodowy ring niepokonany, jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Polsce Michał Włodarek. Jego rywalem będzie Litwin Arunas Vilius. Dla obu zawodników będzie to debiutancka walka na gali PRO FIGHT co może zapowiadać wielkie emocje.

Michał Włodarek uznawany jest za jeden z największych talentów kategorii ciężkiej w Polsce. Zawodnik z Poznania od początku swojej przygody ze sportami walki trenuje MMA dzięki czemu jest groźny w każdej płaszczyźnie walki, oprócz doskonałych warunków fizycznych, Michał jest szybki i zwinny. Do tej pory jego najlepszą walką był ostatni występ w którym przez decyzję wygrał z czołowym Polskim zawodnikiem wagi ciężkiej, uczestnikiem gali Pro Fight 5 Danielem Omielańczukiem.

Arunas Vilius to kolega klubowy innego zawodnika którego zobaczymy również podczas gali Pro Fight 7, ale o tym już niebawem. Zawodnicy klubu Knight of Plunge słyną ze znakomitego przygotowania fizycznego które z pewnością Litwin zaprezentuje podczas swojej walki. Dotychczas stoczył pięć zawodowych walk, dwie wygrywając, dwie przegrywając oraz raz notując remis. W Polsce Arunas znany jest głównie z wyrównanego pojedynku z czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej, Karolem Bedorfem, który nieszczęśliwie zakończył się niepowodzeniem dla Litwina.

Obaj zawodnicy mają podobne warunki fizyczne, dzięki czemu żaden z zawodników nie będzie miał pod tym względem zdecydowanej przewagi. Z pewnością obu zawodnikom będzie zależało na tym aby udanie powrócić na zawodowy ring dzięki czemu będą podwójnie zmotywowani. Pojedynki wagi ciężkiej przeważnie budzą najwięcej emocji. Miejmy nadzieję że tak samo będzie 28 lipca na Stadionie Miejskim w Barlinku.

Opublikowano: 2012-06-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również