Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PRO FIGHT 7. Tak jak pisaliśmy: będzie walka Błoch vs. Mahteenko

pro-fight-7-tak-jak-pisalismy-bedzie-walka-bloch-vs-mahteenko

Oficjalna informacja organizatorów: Walką otwierającą główną kartę gali Pro Fight 7 będzie starcie zawodnika Gracie Barra Łódź Jordana Błocha (7-5, 1 NC) z Czechem Jevgeniyem Mahteenko (7-4). Zawodnicy mają podobne doświadczenie więc będzie to bardzo wyrównany pojedynek (TUTAJ nasz news na ten temat).

Dla Jordana będzie to już czwarty pojedynek dla organizacji Pro Fight. W przeszłości zanotował dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę. Dla Jevgeniya Mahteenko będzie to pierwsza wizyta w Polsce.

Jordan Błoch swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał od karate shidokan. Później trenował boks tajski a obecnie MMA pod okiem Marcina Rogowskiego w klubie Gracie Barra Łódź. Mimo młodego wieku Jordan stoczył już 13 walk, siedem z nich wygrywając, tylko raz zostawiając decyzję w rękach sędziów. Jordan mimo młodego wieku dysponuje dużym doświadczeniem, dzięki treningowi boksu tajskiego dysponuje bardzo dobrą stójką.

Jevgeniy Mahteenko trenuje w klubie Hanuman Gym. Na zawodowym ringu walczy od 2009 roku, od tego czasu stoczył 11 walk, siedem z nich wygrywając, oraz notując cztery porażki. Większość swoich walk wygrał przez nokaut. Na gali Pro Fight 7 postara się odnieść kolejne efektowne zwycięstwo.

Pojedynek z racji podobnego doświadczenia zawodników zapowiada się bardzo wyrównanie. Obaj zawodnicy dysponują dobrą stójką, która może okazać się kluczową w tej walce. Zawodnicy są bardzo agresywni w ringu, co w połączeniu z ostrymi zasadami organizacji Pro Fight może dać bardzo ostrą walkę na gali która odbędzie się 28 lipca, na Stadionie Miejskim w Barlinku.

Bilety do nabycia na stronie www.biletin.pl.

TUTAJ rozpiska PRO FIGHT 7.

Opublikowano: 2012-07-04

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również