Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PROMMAC 1. Tomasz Drwal: walka z Khalidovem? Jasne, że tak. WIDEO

prommac-1-tomasz-drwal-walka-z-khalidovem-jasne-ze-tak-wideo

Tomasz Drwal (20-4-1 MMA, 3-3 UFC), pierwszy Polak w UFC, wzmocnił debiutującą na polskim rynku organizację PROMMAC. O tym debiucie, i o powrocie do największej organizacji MMA na świecie, czyli Ultimate Fighting Championship, a także o ewentualnym pojedynku z Mamedm Khalidovem, "Gorilla" opowiada w tym wywiadzie.

Opublikowano: 2014-01-16

Komentarze

av

no nie wiem, Gorilla jest w gazie więc byłby ciężkim przeciwnikiem...

av

Mamed jest dużo lepszy w walkach z emerytami i zawodnikami którzy najlepsze czasy mają już dawno za sobą, gorilla w UFC walczył z najlepszymi i nie przypominam sobie by swój rekord budował na walkach z emerytami. Jeśli Mamed Khalidow jest taki dobry to niech udowadnia to w walkach z najlepszymi w UFC!! Nie rozumiem jak prawdziwy wojownik i sportowiec może wybierać tylko kase i kase kto da więcej a aspekt sportowy, aspekt udowodnienia sobie i innym że jest się podobno dobrym lub najlepszym jak to niektórzy nie znający się na tym sporcie twierdzą, schodzi na drugi plan lub poprostu nie istnieje. Ja się pytam czy to jest postawa prawdziwego wojownika i sportowca?? czy może biznesmena??@gorilla:

av

Muslim już pewno w gacie narobił w końcu Drwal to nie ogórek do zabawy na jedną rudę heheh.

av

Mamed jest dużo lepszy !

av

posrajcie sie za tym Mamedem ..Walczy z dziadkami co swoje lata mieli 10 lat wstecz ,Drwal to kozak i jest w mega formia walczyl w Stanach i wygrywal a Mamed raz pojechal do USA jesli wiecie dostal wciery i wrocil do KSW..wiec jak juz to Tomek jest lepszy i napewno by wygral ta walke z lepszymi kozakami wygrywal....

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również