Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Przed debiutem w KSW. Munkacsy rywalem Jackiewicza na Fight Night 7

przed-debiutem-w-ksw-munkacsy-rywalem-jackiewicza-na-fight-night-7

Lajos Munkacsy (10-8-3, 4 KO) będzie rywalem Rafała Jackiewicza (43-11-2, 21 KO) podczas najbliższej gali Fight Night 7: Obrona Częstochowy, która odbędzie się 30 listopada. Były mistrz Europy w wadze półśredniej stanie w ringu naprzeciw byłego pretendenta do tytułu federacji Global Boxing Council.

Walka została zakontraktowana na 6 rund i będzie dla polskiego wojownika kolejnym bokserskim sprawdzianem przed opuszczeniem bokserskiego ringu oraz planowanym na 2014 rok debiucie w MMA, na gali KSW.

Jackiewicz, który zapowiedział, że w boksie chciałby wygrać 50 walk, a potem na poważnie zająć się już tylko treningami w formule MMA w ostatnim pojedynku zmierzył się z młodym Michałem Żuromińskim. Popularny "Wojownik" zaprezentował się w tej walce znakomicie i pokazał, że nadal drzemie w nim wielki bokserski talent, którym imponował przez lata. Właśnie dlatego kibice liczą, że także podczas gali w Częstochowie polski pięściarz jeszcze raz zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności.

Tego samego wieczoru kibice zobaczą także w ringu jednego z najbardziej kontrowersyjnych pięściarzy ostatnich lat Marcina Najmana, a także miejscowego bohatera Tomasza Dobosza. Podczas gali Fight Night 7: Obrona Częstochowy odbędą się dwa pojedynki o tytuł młodzieżowego mistrza świata federacji WBF. W pierwszym pojedynku o ten prestiżowy tytuł zaprezentuje się pięściarz wagi półśredniej Dawid Kwiatkowski, natomiast w drugiej walce bokser wagi ciężkiej Marcin Siwy. Przed zgromadzoną w częstochowskiej hali publicznością zaprezentuje się także pięściarz wagi ciężkiej Jacek Chruślicki.

Transmisja gali w telewizji TVP Sport 30 listopada od godziny 19:50.

[Reklama: Kup bilet na galę Fight Night 7: Obrona Częstochowy!]

Opublikowano: 2013-11-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również