Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Przed KOK World GP 2014: wszyscy ogłosili gotowość do boju. WIDEO

przed-kok-world-gp-2014-wszyscy-oglosili-gotowosc-do-boju-wideo

We wtorek 16. września 2014, niemal na miesiąc przed wielkim wydarzeniem kickboxingu jakim będzie gala King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku (17.10.2014) odbyła się konferencja prasowa z udziałem władz International Bushido Federation i części zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie.

Konferencję zorganizowano w docelowym miejscu gali, czyli w hali Ergo Arena, na pograniczu Gdańska i Sopotu, a przewodniczył jej prezes IBF, Donatas Simanaitis. Dziennikarze obejrzeli kolejno powitanie mistrzyni świata w kickboxingu, Kamili Bałandy z gdańskiego Championa, Roberta Maruszaka z Corpus Gym, Michała Wlazło z Forfit Gdańsk i Piotra Kobylańskiego z Kobe Gym Gdynia.

Prezes organizacji na wstępie przeprosił za swój polski, obiecując szybką poprawę i jednocześnie zapowiedział cztery kolejne gale na terenie Polski zaskakując tym zgromadzonych dziennikarzy. Organizacja będąca jedną z największych marek światowego kickboxingu, powraca do naszego kraju po blisko czterech latach przerwy spowodowanej rozwojem na innych europejskich, a nawet azjatyckich rynkach.

Polscy zawodnicy będący na konferencji stanowią istotną część wydarzenia i mają świadomość oczekiwań jakie niesie za sobą występ na tak ważnej dla Polski i Trójmiasta imprezie. Każdy z nich osobno prezentował swoje motto.

Bardzo się cieszę, że tu wystąpię i mam świadomość, że reprezentuję tu polską kadrę, polskie zawodniczki walczące w kickboxingu - powiedziała Kamila Bałanda, która zmierzy się z z Darią Albers z Niemiec.

Z kolei o wewnętrznym polskim pojedynku na terenie Trójmiasta, Roberta Maruszaka z Michałem Wlazło już narosły mity i jest to wielce oczekiwana konfrontacja. Świetnie, iż odbędzie się ona na tak wielkiej arenie i w wymiarze europejskim.

Maruszak powiedział krótko: "zwyciężę ponieważ jestem lepszy". Michał Wlazło za to dziękował za możliwość walki na KOK a sam pojedynek pokaże - kto jest lepszym zawodnikiem.

Piotr Kobylański także dziękował za szansę walki na KOK i co ważniejsze jego pojedynek ma być oprócz finału turnieju wagi ciężkiej, najważniejszym pojedynkiem gali. Zostało to ogłoszone przez Donatasa Simanaitisa w trakcie pytań dziennikarskich.

Oficjalna informacja organizatorów

A to materiał Orange sport z tego wydarzenia:


Opublikowano: 2014-09-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również