Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Przed UFC 205. Polskie dziewczyny najmocniejsze są. WIDEO

przed-ufc-205-polskie-dziewczyny-najmocniejsze-sa-wideo

Tak jak można było przewidywać konferencję prasową, zapowiadającą oficjalnie we wtorek 27 września listopadową, historyczną UFC 205 w Nowym Jorku, zdominował bohater walki wieczoru Conor McGregor. To on był adresatem większoąci pytań od dziennikarzy, on też zebrał najwięcej braw i przywitany został z największą radością przez zebraną w Madison Square Garden publiczność.

Irlandczyk, jak to ma w zwyczaju, obrażał wszystkich naokoło, całkowicie lekceważył i wyśmiewał najbliższego rywala Eddiego Alvareza, opowiadał o milionach które zarabia on sam (wspomniał coś o 40 mln dolarów w 2016 roku) i UFC dzięki niemu, a także chełpił się dotychczasowymi sukcesami, pozostawieniem mu przez Ultimate Fighting Championship tytułu w wadze piórkowej oraz zapowiedział że pobije i sponiewiera słabiutkiego mistrza wagi lekkiej, czyli Alvareza właśnie. Czyli użył w Nowym Jorku standardowej procedury.

Alvarez odpowiadał na zaczepki Irlandczyka z uśmiechem i z umiejętnie okazywanymi pewnością siebie oraz wyższością, jednak nie da sie ukryć że McGregor skradł mu show, podobnie zresztą jak większości swoich wcześniejszych rywali.

W Nowym Jorku - dodajmy - nie mogło, rzecz jasna, zabraknąć także dwóch Polek, które 12 listopada 2016 zawalczą o pas wagi słomkowej: Joanny Jedrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz.

Nasza mistrzyni, podobnie jak irlandzki szołmen, została z entuzjazmem powitana przez fanów MMA w Nowym Jorku i oznajmiła że walka przed polską widownią (w najludniejszym mieście Stanów Zjednoczonych mieszka bowiem bardzo wielu naszych rodaków) to dla niej szczególne wydarzenie.

Jędrzejczyk zapewniła też, że bardzo cieszy się iż wejdzie do klatki z Karoliną Kowalkiewicz oraz podkreśliła, że polskie wojowniczki są najlepsze na świecie.

Kowalkiewicz po raz kolejny przyznała natomaist, że oto spełniają się jej marzenia i że nie może już doczekać się walki.

A potem obie Polki stanęły twarzą w twarz. Mina mistrzyni, jak zwykle, wyrażała dużą wiarę w siebie. A puszczone na koniec w stronę Kowalkiewicz zawadiackie "oczko" sugerowało że - jak zwykle - Joanna Champion czuje się mosniejsza od rywalki.

JAM

Cała konferencja zapowiadająca UFC 205:

Najciekawsze momenty konferencji:

Alvarez kontra McGregor:

Bohaterki i bohaterowie konferencji twarzą w twarz (w tym spotkanie Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz):

Alvarez vs. McGregor na zdjęciach:

Opublikowano: 2016-09-28

Komentarze

av

Joanna Jędrzejczyk i Conor McGregor są najlepsi! Są wybitnymi sportowcami, którzy potrafią sprzedać swoje umiejętności i potrafią zrobić niesamowite show! Dziękuję z całego serca za nich. Dzięki nim MMA staje się popularne i zdobywa nowych fanów na całym świecie.

av

Ładne nogi Karoliny i Joanny.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również