Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Puchar Polski Wschodniej MMA. 200 zawodników w akcji!

puchar-polski-wschodniej-mma-200-zawodnikow-w-akcji

Wielkie gale, wielkie emocje, wielkie pieniądze. To ostatnie stwierdzenie nie jest może i prawdziwe. Dwa pierwsze - nie. Wystarczy bowiem wybrać się na takie zawody, jak te na których właśnie jesteśmy w Sochaczewie. Akurat teraz w hali MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 rozpoczynają się finałowe walki Pucharu Polski Wschodniej MMA, zorganizowanego przez Amatorską Ligę MMA. Świetna atmosfera, niezłe tempo, walki pełne zaangażowania. Tutaj faktycznie można się przekonać, że MMA robi w naszym kraju furorę. To, rzecz jasna, kolejna już tego typu impreza w historii, jednak nie brak jej wciąż świeżości, a ponad 200 uczestniczących w rywalizacji zawodników (w formułach ograniczonej i pełnej, także z udziałem dziewcząt) robi co może, by wywieźć z Sochaczewa jak najwięcej zwycięstw.

- Teraz, teraz! Bij go! Ciągnij dźwignię! Przyciśnij ją rękoma, przyciśnij! Dawaj nogę, dawaj! - przy macie jest równie gorąco, jak na niej. Więc nie ma nudy.

Już niebawem na portalu MMAnia.pl WIDEO relacja z zawodów, pełne wyniki oraz kilka dodatkowych atrakcji wprost z rywalizacji o Puchar Polski Wschodniej ALMMA.

Jacan & Polek

Opublikowano: 2012-03-04

Komentarze

av

pytanie do autorów tekstu. Czy pierwsze zdanie nie miało brzmieć:
"Wielkie gale, wielkie emocje, wielkie pieniądze. To ostatnie stwierdzenie nie jest może i prawdziwe. Dwa pierwsze - tak."

av

Dokładnie tak powinno brzmieć. Poprawione :-) Dzięki

av

W ogole wszyscy sie zachwycają jedrzejczyk ze wygrała z suską!!! ale suska wazy 54kg jak nie mniej a jedrzejczyk miała 58 na wadze na bank zbijała.... z braku zawodniczek bije sie z lzejszymi wygrywa a ludzie robia z niej mega super juz zawodnicze mma. masakra. są kat wagowe -55 i wezej jak sie nie podoba -55 i niechce do niej zbijac to niech bije sie w swojej!!!! na zadnym turnieju by sie nigdy nie spotkały!!! bo są z róznych kat wagowych!!!

av

widać że boli Cię fakt iż Suske przegrała cały turniej.....KSW chyba popełniło błąd podpisując z nią kontrakt a poza tym nawet 4 kg nie powinny stanowić różnicy o wyniku jak zawodnik jest bardzo dobry. W judo są większe różnice wagowe np 52,57,63,70,78 i jakoś żadna zawodniczka nie marudzi, że przegrała bo była lżejsza, w zapasach też. Zwyczajnie przegrała z lepszymi i tyle a poza tym mogła się nie zgodzić startu w tej kat wag i w ogóle by nie walczyła. Jędrzejczyk nawet nie dała się dotknąć więc waga tu nie ma nic a nic do przegranej.
Czasami trzeba przyznać się do porażki a nie szukać w dupie zęba, tak jak Chojnoska, która przegrywając z Jędrzejczyk również marudziła że tamta była cięższa. to świadczy o tym, że te Panie nie potrafią przegrywać

av

to jak nie ma roznicy w kat wagowych to zróbmy jedną wage :) po co te kat jak i tak walkczą w jednej? i moze niech jedrzejczyk sie zmierzy z bałandą i innymi :D 4kg nie robi zadnej roznicy :D to niech zawalcza razem tylko tym razem w tą strone :D !!!

av

Uważam że Jędrzejczyk by się zgodziła, nie ukrywajmy jest najlepsza w Polsce co udowodniła wielokrotnie, na świecie też się liczy a Bałanda? Sorry nie ta liga.
Nie ma to jak popadać ze skrajności w skrajność, pamiętajmy, że zawodnik ma prawo odmówić walki jeżeli jest duża różnica wagi, skoro się zgadza i przegrywa to niech chociaż ma odwagę przyznać się do tego a nie robi szopki że przegrywa przez wagę. Khalidov też miał cięższego przeciwnika a nie marudził tylko wyszedł do walki. Ha przszkadza Wam to ż Suske walczy tyle lat w MMA i pokonała tzn zrównała ją z błotem dziewczyna, która pierwszy raz wystartowała w tej formule. A dlaczego nie obgadacie tej drugiej dziewczyny ( nazwiska nie pamiętam) z którą Suske przegrała, a też była cięższa....

av

coście się tej Pauliny czepneli - miała słabszy dzień i nie poszło - bywa.
P. Suska to dobra zawodniczka z dużym doświadczeniem i umiejętnościami.
4 kg to nie różnica w męskiej kategorii jest 7 kg.

av

@Buła:
KSW nie popełniła błędu. Kazdy ma lepsze i gorsze walki. To było zupełni co innego niz walki zawodowe. Paulina wygra z Chojnoska, sam sie przekoansz

av

Paulina to bardzo miła i skromna dziewczyna, która naprawde ciężko trenuje. W mma"siedzi" od lat, udział w KSW jak najbardziej jej się należy.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również