Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


"Pudzian" jest niewinny. Prokuratura: on nie złamał prawa. WIDEO

pudzian-jest-niewinny-prokuratura-on-nie-zlamal-prawa-wideo

Mariusz Pudzianowski nie będzie ścigany przez prokuraturę po donosie organizacji HejtStop. Informację jako pierwszy podał Krzysztof "Ator" Woźniak z kanału Wideoprezentacje. Prokuratura okręgowa w Warszawie odmówiła wszczęcia śledztwa wobec braku znamion czynu zabronionego.

Chodziło o głośne wpisy Pudzianowskiego, który w ostrych słowach reagował na bandyckie zachowanie uchodźców napadających w Calais na jego tiry i pracowników. Prokuratura uznała, że "Pudzian" nie złamał prawa - taka informację znaleźliśmy na portalu www.se.pl.

Mariusz Pudzianowski, oglądając m.in. w naszym towarzystwie ostanią KSW 34, tłumaczył dokładnie co myśli o całej sprawie. I podkreślał, że nie zna jeszcze oficjalnego stranowiska prokuratury.

Teraz zostało ono ujawnione. I - co warto podkreślić - jest zgodne z tokiem rozumowania "Pudziana". Daje to nadzieję na przyszłość. I przywraca tracona co jakiś czas wiarę w polski wymiar sprawiedliwości.

JAM

Oto wspomniany wywiad, w którym Pudzian m.in. tłumaczy co dokładnie miał na myśli publikując - kontrowersyjne dla niektórych - posty na Facebooku:

Opublikowano: 2016-03-11

Komentarze

av

Moim zdaniem Pudzian powinien pozwać hejtstop o zniesławienie. Mógł przez to stracić sponsorów, którzy odsuwają się od "kontrowersji". Stracił czas i nerwy - jak hejtstop dla zabawy składa zawiadomienie przeciwko komuś to później dla zabawy powinno odpowiadać, jeśli oskarżenia okażą się tylko pomówieniami.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również