Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Quinton "Rampage" Jackson bliski walki z Roy'em Jonesem jr

quinton-rampage-jackson-bliski-walki-z-royem-jonesem-jr

Bardzo prawdopodobne, że pod koniec 2013 roku odbędzie się pojedynek, który zelekryzuje cały świat sportów walki, nie tylko MMA. Jak bowiem wieść niesie w grudniu może dojść do boju Quintona "Rampage'a" Jacksona z pięściarzem Roy'em Jonesem jr.

Na razie nie wiadomo ani w jakiej kategorii wagowej, ani też w jakiej dokładnie dyscyplinie miałoby dojść do tej walki - czy w boksie czy Mixed Martial Arts. Wszystko wskazuje jednak na to, że obu zawodników zobaczymy najprawdopodobniej w pięściarskim ringu.

Tak czy inaczej już teraz mówi się o tym, że byłoby to - przynajmniej w USA - jedno z najbardziej hitowych wydarzeń w historii sportowych wydarzeń, transmitowanych w telewizji.

Jones (56-8, 40 KO) był ostatnio wymieniany jako potencjalny rywal Andersona Silvy. Brazylijczykowi bardzo zależało na konfrontacji z amerykańską legendą boksu.

"Pająk" przegrał jednak w niedawnym, mistrzowskim boju z Chrisem Weidmanem i teraz - oczekując na rewanż z Amerykaninem właśnie w grudniu 2013 - nie ma żadnych szans na bój z Jonesem.

Jackson (32-11 MMA, 0-0 BFC) natomiast, były mistrz UFC w wadze półciężkiej, który nie ma za sobą żadnej pięściarskiej przeszłości, podpisał właśnie wieloletni kontrakt z Bellatorem i przy okazji będzie także występował na galach TNA Wrestling. Jego konkretne i szczegółowe plany nie są na razie znane, więc nic nie stoi na przeszkodzie by jeszcze w tym roku zmierzył się z Royem Jonesem jr.

WOJ

Opublikowano: 2013-07-25

Komentarze

av

Jackson w wadze lekkiej ?;d

av

w połciężkiej błąd jest

av

Półciężkiej, oczywiście. Średniej w Pride. Pozdrowienia

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również