Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Rampage Jackson: walka z Shogunem w UFC i do widzenia

rampage-jackson-walka-z-shogunem-w-ufc-i-do-widzenia

Quinton "Rampage" Jackson (32-10 MMA, 7-4 UFC) odejdzie z UFC, ale jeszcze nie teraz. Najpierw stoczy ostatni pojedynek dla Ultimate Fighting Championship. Jego przeciwnikiem będzie, po raz drugi w karierze, Mauricio "Shogun" Rua (20-6 MMA, 4-4 UFC). Jednym słowem życzeniom "Rampage'a" stało się zadość. O takim właśnie rozstaniu z UFC marzył.

Kiedy odbędzie się wspomniana walka, jeszcze dokładnie nie wiadomo. Najprawdopodobniej obaj wojownicy zmierza się latem 2012.

Przypomnijmy, że Jackson bardzo ostro krytykował ostatnio organizację Dana'ego White'a (TUTAJ oraz TUTAJ szczegóły). I zapowiadał, że już nie chce być z nią w jakikolwiek sposób związany, myśli jedynie o pożegnalnym boju.

- Nie chcę już reprezentować UFC - opowiadał Rampage. - Fani chyba tego nie rozumieją, myślą że chodzi o pieniądze. Mam ich dużo, postawiłem piękny dom - więc nie wiadomo czemu narzekam. Ale to nie tak. Tu nie chodzi tylko o kasę.

Jackson wpadł ostatnio w poważne kłopoty. Przegrał podczas UFC 144 z Rayanem Baderem, na oficjalnym ważeniu przed tą galą był za ciężki i dlatego stracił 20 procent z wypłaty, a potem - jakby tego było mało - wyznał, że miał kłopoty z kontuzją i zażywał testosteron.

- Tak zalecił mi osobisty lekarz, jednak rachunek kazałem mu wysłać do UFC. Przez nich to wszystko - tłumaczył Jackson. - Wiedzieli, że jestem kontuzjowany i mam kłopoty. Jednak koniecznie chcieli, żebym się bił, żebyśmy ja i Mark Hunt (kiedyś PRIDE) koniecznie znaleźli się w karcie walk. Jestem już zmęczony UFC - dodał Rampage.

Teraz Dana White potwierdził, że Rampage pobije się z Shogunem i może znikać.

JAM

Opublikowano: 2012-03-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również