Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Rekordowe oglądalności walk Slice vs. Dada 5000 i Shamrock vs. Gracie

rekordowe-ogladalnosci-walk-slice-vs-dada-5000-i-shamrock-vs-gracie

Bezndziejna walka, koszmarny pomysł, bezmyślne zestawienie - to najdelikatniejsze z okresleń, jakie padają w kierunku Scotta Cokera, który postanowił że podczas gali Bellator 149 zobaczymy pojedynek Kimbo Slice vs. Dada 5000.

Nie dość bowiem, że sam bój był - pod względem sportowym - jednym z najbardziej wstydliwych wydarzeń w historii MMA, to jeszcze walka wieczoru dwóch legend mających teraz ponad 100 lat (Ken Shamrock i Royce Gracie) także do tych szczególnie prestiżowych zdarzeń w dziejach mieszanych sztuk walki nie należała.

Dada 5000, przypomnijmy, padł w pewnym momencie pod siatką, stracił przytomność i został przewieziny do szpitala, gdzie ostatecznie - po ustaniu pracy serca - walczył o życie. Dno, muł i wodorosty - taki był, podsumowując, poziom całego tego przedsięwzięcia.

Tymczasem - najprawdopodobniej - nie po raz ostatni byliśmy świadkami podobnego "widowiska". Jak bowiem wynika z opublikowanych właśnie danych, dotyczących telewizyjnej popularności Bellatora 149, była to najlepiej oglądana gala tej organizacji w historii jej pokazywania w telewizji Spike.

W Spike TV śledziły ją średnio 2 mln ludzi, przy czym w najbardziej pożądanej przez reklamodawców grupie osób w wieku 18-34 lata - 2,3 mln.

Pojedynek Slice vs. Dada 5000 przyciągnął przed ekrany średnio 1,9 mln fanów walk w klatce w Stanach Zjednoczonych (w najlepszym momencie pasjonowało się nim blisko 2,5 mln kibiców MMA), natomiast konfrontację Shamrocka z Gracie'em oglądało nawet w pewnym momencie  2,4 mln. widzów.

Czyli jak nic niebawem bohaterowie gali Bellator 149 znów wkroczą do akcji.

JAM

Foto: Bellator

Opublikowano: 2016-02-23

Komentarze

av

Mógł przygotować się do walki lepiej. Tylko i wyłącznie jego wina, że tlenu miał na 2 minuty. Nie czuł się na siłach mógł zrezygnować z walki. Tyle w temacie.

av

Chłop o mało nie zszedł z tego świata, ale najważniejsza jest oglądalność? Przecież jak ktoś kiedyś tam zginie to pogrąży MMA.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również