Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Róża Gumienna vs. Katarzyna Posiadała na gali FEN 9 „Go For It”

roza-gumienna-vs-katarzyna-posiadala-na-gali-fen-9-go-for-it

Dwie utalentowane zawodniczki (a także atrakcyjne kobiety) rywalizujące w formule K-1 zmierzą się ze sobą podczas gali FEN 9 „Go For It”, która odbędzie się w sobotę 7 listopada 2015 roku w hali „Orbita”, we Wrocławiu. 

Róża Gumienna reprezentująca klub Fighter 1992 Wrocław jest mistrzynią świata WAKO z 2013 roku, natomiast jej rywalka, Katarzyna Posiadała z Gladiatora Siedlce, jest mistrzynią świata WMF w Muay Thai. Pojedynek odbędzie się w kategorii juniorpółśredniej do 63,5 kg.

25-letnia Róża Gumienna tytuł Mistrzyni Świata zdobyła podczas Mistrzostw Świata WAKO w Sao Paulo, w Brazylii, w 2013 roku w formule low-kick. Dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w Kickboxingu w formułach Low-kick i K-1 Rules. W 2014 roku Wrocławianka zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w hiszpańskim Bilbao. Na zawodowej arenie stoczyła 4 pojedynki i wszystkie wygrała. W organizacji Fight Exclusive Night debiutowała w marcu br. pokonując Lucię Cmarovą ze Słowacji. Na amatorskiej arenie stoczyła 46 walk wygrywając 38. Róża mierzy 175 cm i waży 64 kg. Jej trenerem jest legendarny Tomasz Skrzypek.

Katarzyna Posiadała ma 24 lata i dwa razy zdobywała tytuł Mistrzyni Świata Muay Thai. W obu wypadkach wygrywała swoje tytuły w Tajlandii podczas Mistrzostw Świata organizacji WMF w 2014 i 2015 roku. Dwukrotnie także zdobywała tytuły Mistrzyni Polski. Katarzyna z stoczonych 15 walk wygrała 9. Dla organizacji Fight Exclusive Night wystąpi po raz pierwszy. Siedlczanka mierzy 171 cm i waży 63 kg. Jej trenerem jest Andrzej Wasilewski.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It” są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Oficjalna informacja FEN

Opublikowano: 2015-10-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również