Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Rumble: wyglądasz, jak worek żarcia dla psów. UFC wszczęła śledztwo

rumble-wygladasz-jak-worek-zarcia-dla-psow-ufc-wszczela-sledztwo

Niedawny pretendent do tytułu mistrza UFC w wadze półciężkiej i niedoszły rywal Jana Błachowicza na UFC 191 Anthony Johnson (19-5 MMA, 10-5 UFC) znów ma kłopoty wynikające ze zbyt wybuchowego charakteru. Tym razem Amerykanin zwyzywał i zaatakował jedną z kobiet, która w klubie, w którym trenował, ćwiczyła jogę.

"Rumble", który potem gorąco przepraszał za swoje słowa, opublikował niedawno taki oto post na Facebooku:

Paskudna dziewczyno z siłowni, wyglądająca jak worek suchego żarcia dla psów, to jest informacja dla Ciebie. Jeśli jeszcze raz staniesz na drodze mojej lub innego prawdziwego sportowca, obiecuję ci że twoja mata do jogi ponownie przefrunie przez cały klub. Nie będę miał żadnych obiekcji, by powtórzyć to, co już zrobiłem.

Radzę ci: nie waż się więcej rozwierać gęby i podnosić na mnie głosu, gdy trenuję obok ciebie. Jestem wojownikiem, stoczyłem wiele bitew. Nie pouczaj mnie, że jestem niegrzeczny, bo nie masz do tego prawa. Tym bardziej, że powinnaś skupić się nie na gadaniu, a na trenowaniu, bo musisz zdecydowanie poprawić swój wygląd.

I nie biegnij od razu na recepcję z płaczem, że coś ci grozi oraz że opiszesz wszytko w mediach społecznościowych. Mnie to nie rusza. Gorsze rzeczy spotykały mnie w życiu. Zresztą twoje zachowanie na nikim nie robi wrażenia, ponieważ - jak się dowiedziałem - w miejscu w którym mieszkasz też często zachowujesz jak wariatka.

Więc powtarzam: tam gdzie trenuję ja, ty masz się nie pojawiać, bo twoja mata znów zaliczy daleki lot.

Zrozumiałaś? Grzeczna dziewczynka!

Aha, i jeszcze jedno: nie używaj sportowych biustonoszy w stytuacji, gdy twój brzuch wygląda jak obrzydliwa, czerwona glina ze starej, polnej drogi.

Po tym tekście, za który - jak już wspomnieliśmy - Johnson potem gorąco przepraszał, ropętała się burza.

UFC wynajęła kancelarię prawną, by sprawdziła co tak naprawdę wydarzyło się między Johnsonem i tajemniczą miłośniczką jogi.

Traktujemy tę sprawy poważnie. Wszczęliśmy, za pośrednictwem kancelarii prawnej, dochodzenie by wyjaśnić całe zajście. Podejmiemy odpowiednie działania, gdy tylko zbierzemy więcej informacji - napisała UFC w oficjalnym oświadczeniu.

To nie pierwszy raz, gdy Johnson staje się bohaterem śledztwa wszczętego przez UFC. "Rumble" został już zawieszony w zeszłym roku po tym, gdy zarzucono mu agresywne zachowanie wobec partnerki i zataatakowanie jej ponownie zaraz po tym, jak sama wycofała prośbę o ochronę.

Anthony Johnson był też w 2010 roku skazany za stosowanie przemocy domowej.

31-letni Amerykanin, który pierwotnie miał bić się z Janem Błachowiczem, zmierzy się najprawdopodobniej 5 września 2015 na UFC 191 z Jimim Manuwą (15-1 MMA, 4-1 UFC). Dla Johnsona będzie to pierwszy bój od czasu porażki z Danielem Cormierem w potyczce o tytuł mistrza wagi półciężkiej UFC.

JAM

Opublikowano: 2015-08-20

Komentarze

av

Za dużo witamin bierze to agresji nie kontroluje.

av

koło witamin to to nie leżało..

av

niezły kretyn

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również