Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Ruszyła sprzedaż biletów na KSW 29 w Krakowie

ruszyla-sprzedaz-biletow-na-ksw-29-w-krakowie

Federacja KSW informuje, że już od dzisiaj można nabywać bilety na galę KSW 29, która odbędzie 6 grudnia w Krakowie, w nowej największej hali w Polsce Kraków Arena. Wejściówki można nabywać na eBilet.pl.

W walkach wieczoru pierwszego w historii wydarzenia Federacji KSW w grodzie Kraka wystąpią gwiazdy polskiego MMA Mamed Khalidov (29-4-2, 11 KO, 17 Sub) i Michał Materla (20-4, 2 KO, 12 Sub) oraz w elektryzującym pojedynku wagi ciężkiej Mariusz Pudzianowski (7-3, 2 KO, 2 Sub) stanie w szranki z Pawłem Nastulą (5-5, 3 KO, 2 Sub).

Oprócz trzech wcześniej ogłoszonych pojedynków wieczoru, kibice zobaczą jeszcze cztery walki głównej karty oraz dwie karty wstępnej. W oczekiwanym rewanżu w kategorii średniej Piotr Strus (9-3-1, 4 KO) i Abu Azaitar (9-2-1, 6 KO, 1 Sub) po raz drugi skrzyżują rękawice w klatce na krakowskiej gali. Ich pierwszy pojedynek KSW 27 w Gdańsku/Sopocie zakończył się remisem, który nie zadowolił obu zawodników i teraz zarówno Polak jak i reprezentant Maroka pałają żądzą rewanżu.

Interesująco zapowiada się również pojedynek w wadze półciężkiej. W kategorii, która czeka na nowego mistrza o status jednego z głównych pretendentów do pasa powalczą Chorwat Goran Reljic (13-4, 5 KO, 5 Sub) i reprezentant Berserkers Team Tomasz Narkun (9-1, 9 Sub). Obaj już w tym roku wygrywali w KSW, Reljic w starciu z Karolem Celińskim na KSW 26, a Narkun z Charlesem Andrade na KSW 27.

Energetyczne otwarcie głównej części gali zapewni jeden z największych talentów polskiego MMA, niepokonany Mateusz Gamrot (7-0, 2 KO, 2 Sub). Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań zmierzy się w pojedynku wagi lekkiej z walczącym na własnym krakowskim terenie Łukaszem Chlewickim (12-3-1, 5 KO, 1 Sub). Dodatkowo w Krakowie wystąpi zawsze efektownie walczący Artur Sowiński (14-7-1, 6 KO, 6 Sub) przeciwko jeszcze nieznanemu rywalowi.

W karcie wstępnej tradycyjnie już kibice obejrzą dwie walki otwierające galę. W wadze półciężkiej reprezentant Arrachionu Olsztyn Karol Celiński (11-5-1, 3 KO, 6 Sub) zmierzy z debiutującym w klatce Federacji Tomaszem Kondraciukiem (11-4, 6 KO, 4 Sub), a w kategorii półśredniej o pierwsze zwycięstwo w KSW powalczą Robert Radomski (11-3, 1 KO, 5 Sub) oraz Mateusz Piskorz (9-2, 5 KO, 1 Sub).

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2014-09-25

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również