Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Ruszyliśmy pięć lat temu. Do zgarnięcia 25 koszulek!

ruszylismy-piec-lat-temu-do-zgarniecia-25-koszulek

To było dokładnie pięć lat temu, 5 listopada 2011. Wtedy, przy okazji - dla nas kultowej - MMA Attack 1 oficjalnie ogłosiliśmy start portalu MMAnia.pl.

Pierwsza gala wspomnianej, nieistniejącej już niestety, organizacji MMA Attack to było wydarzenie co się zowie. Konkretne nazwiska w rozpisce (Michał Kita, Damian Grabowski, Tomasz Drwal, Borys Mańkowski, Piotr Niedzielko, Marcin Górski, Peter Sobotta...), dobrze wypromowana walka wieczoru w K-1 Marcin Najman vs. Przemysław Saleta, Torwar i niemałe emocje.

Od tamtej pory - przypominamy - minęło równe pięć lat. Wiele się zmieniło, MMA Attack od dawna już nie działa (a szkoda), a na galę PLMMA na stołecznym Torwarze porwał się właśnie Mirosław Okniński. Czy z powodzeniem - nie nam to oceniać.

Tak czy inaczej po pięciu latach naszej - raz lepszej, raz gorszej - działalności, jednego jesteśmy pewni. Różnie plecie się w polskiego MMA świecie, ale jednak się plecie. Pięć lat to i dużo, i mało zarazem. Dla nas te kilkadziesiąt miesięcy to czas pięknej przygody ze sportem, który uwielbiamy.

W związku z tym, że i Wy MMAnię polubiliście ogłaszamy małą zabawę z okazji naszego drobnego jubileuszu. Oferujemy Wam do zgarnięcia 25 koszulek firmy "Czarny Rycerz" dedykowanych portalowi MMAnia.pl. Wystarczy, że na adres redakcja@mmania.pl wyślecie krótkie story o tym, dlaczego zaglądacie na naszą stronę. Najciekawsze opinie, na które czekamy przez tydzień, do 12 listopada 2016, nagrodzimy wspomnianymi oraz widocznymi na zdjęciu t-shirtami.

Powodzenia! I jeszcze raz wielkie dzięki, że z nami jesteście.

Opublikowano: 2016-11-06

Komentarze

av

Wywiady z weteranami polskiego MMA, to fajny pomysł, popieram :)

av

Super, że jesteście. Może zróbcie jakiś cykl wywiadów z weteranami tego sportu takimi jak Jacek Buczko czy Temistokles Teresiewicz. Wiele osób interesuje jak to było wtedy i co dzieje się u nich obecnie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również