Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Shooto 45. Pojedynek kobiety z mężczyzną oficjalnie na gali w Brazylii?

shooto-45-pojedynek-kobiety-z-mezczyzna-oficjalnie-na-gali-w-brazylii

Andre Pederneiras jest bardzo dobrze znany fanom MMA jako szef teamu Nova Uniao, w którym trenują Jose Aldo, mistrz UFC w kat. piórkowej, i Renan Barao.

Przy okazji Pederneiras jest pomysłodawcą nietypowego pojedynku, do którego ma dojść na najbliższej, piątkowej Shooto 45 w Rio de Janeiro. Zostali do niego zgłoszeni reprezentująca Team Nogueira, trenująca na co dzień z mężczyznami judoczka Juliana Velasquez (0-0 MMA) i zawodnik Nova Uniao Emerson Falcao (0-1 MMA). Walka ma odbyć się w kategorii koguciej, na dystansie trzech rund.

Jak zapewniają organizatorzy całego przedsięwzięcia odbędzie się ono przy zachowaniu wszelkich, możliwych środków ostrożności.

Jednak sportowe władze w Brazylii nie są przekonane co do tego pomysłu i zapowiadają że postarają się do niego nie dopuścić oraz że - w razie nie dostosowania się do ich poleceń - w przyszłości mogą zaprzestać współpracy z Shooto, co może oznaczać iż organizacja ta będzie miała poważne problemy z przygotowywaniem swoich imprez.

Pojedynek Juliany z Emersonem nie byłby, rzecz jasna, pierwszym pojedynkiem kobiety z mężczyzną, jednak po raz pierwszy odbyłby się na uznanej gali, w ramach poważnych, rozgrywanych od lat imprez na wysokim, sportowym poziomie.

Pytanie tylko czy faktycznie do niego dojdzie. Tym bardziej, że Falcao ogłosił iż doznał kontuzji i jego występ na Shooto 45 jest bardzo niepewny.

WOJ

Opublikowano: 2013-12-15

Komentarze

av

to parodia, ja sei nie zgadzam na takie walki

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również