Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Starcie współczesnych gladiatorów w centrum Warszawy. ZAPOWIEDŹ

starcie-wspolczesnych-gladiatorow-w-centrum-warszawy-zapowiedz

12 klubów, 48 zawodników i rywalizacja między najlepszymi fighterskimi gymami w stolicy. To wszystko już 3 września podczas Saturday Rumble powered by Reebok, które będzie miało miejsce w samym centrum Warszawy, w strefie Reebok Pop Up Store w Złotych Tarasach.

3 września centrum Warszawy zamieni się w arenę współczesnych gladiatorów, którzy zmierzą się w formule boks oraz K-1, czyli kick-boxingu. Do rywalizacji stanie 12 klubów fighterskich. Każdy z klubów wystawi reprezentantów w kategoriach wagowych do 70 kg, do 80 kg, do 90 kg oraz w kategorii 91+.

Rywalizacja klubów będzie miała miejsce w strefie Reebok Pop Up Store w cieniu Złotych Tarasów, w której powstanie pełnowymiarowy, zadaszony ring bokserski. Turniej będzie trwał od godz. 12.00 do 19.00.

Zawodnicy walczyć będą ze sobą w trzyrundowych pojedynkach. Każda z walk będzie punktowana przez sędziów. Rywalizację zwycięży ten klub, którego reprezentanci zdobędą najwięcej punktów. Zwycięzcy otrzymają roczny zapas odzieży i obuwia marki Reebok.

W trakcie wydarzenie zostaną zaprezentowane również dwie walki pokazowe. Wezmą w nich udział m.in. Michał Bławdziewicz – wielokrotny zwycięzca mistrzostw Polski i Europy kick-boxingu oraz Muay Thai – oraz Rafał „Wojownik” Jackiewicz – jedna z ikon polskiego boksu zawodowego, były pretendent do tytułu mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej.

Wstęp wolny.

Oficjalna infromacja firmy Reebok

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/250085252031366/?active_tab=posts

Opublikowano: 2016-08-26

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również