Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Szef Rizin FF: walka Wanderlei Silva vs. Fedor Emelianenko? To możliwe

szef-rizin-ff-walka-wanderlei-silva-vs-fedor-emelianenko-to-mozliwe

Wanderlei Silva, po poukładaniu sobie większości spraw z Amerykańską Komisją Antydopingową (USADA) i z UFC, znów jest panem własnego losu. Brazylijski wojownik, który miesiąc temu został wreszcie zwolniony z kontraktu przez największą organizację MMA na świecie i wywalczył sobie w USADA cofnięcie dożywotniej dyskwalifikacji nałożonej na niego za unikanie antydopingowych testów, czeka teraz na nowe oferty pracy.

"The Axe Murderer", mimo 39 lat, wciąż chce występować na ringu lub w klatce. A ponieważ jest niezwykle popularny i ma wielu fanów na całym świecie o jego względy zaczęły już zabiegać inne - poza UFC - znane na świecie organizacje.

Przypomnijmy, że chęć zmierzenia się z brazylijskim wojownikiem wyraził ostatnio Mamed Khalidov. Co z tego pomysłu wyniknie, zobaczymy. Na pewno jednak nie o taki zestawieniu myśli intensywnie od dłuższego czasu szef Rizin FF, były właściciel federacji PRIDE, Nobuyuki Sakakibara. Japoński biznesmen, który znów wziął się za promowanie MMA w Japonii, chciałby zobaczyć na sowjej gali walkę Wanderlei Silva vs. Fedor Emelianenko. I podjął już nawet pierwsze działania, by taki pojedynek zorganizować.

Wybieram sie w tym miesiącu do Stanów Zjednoczonych, gdzie zpotkam się z Wanderleiem. To zawodnik, którym interesują się nie tylko sympatycy naszej organizacji, ale wszyscy kibice MMA. Naszym zadaniem jest spełniać ich oczekiwania. Dlatego skoro mowa już o walce Fedora z Wanderleiem Silvą, to od razu wyjaśniam: tak, to możliwe. Jeśli okaże się, że liczba tych, którzy o niej marzą jest naprawde wielka, wtedy dołożymy wszelkich starań, by ją przygotować - wyjaśnił Sakakibara w wywiadzie dla Tass.ru.

Z niecierpliwością czekamy na wynik tych rozmów.

JAM

Opublikowano: 2016-02-10

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również