Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Tatarek vs. Grudniewski następnym pojedynkiem w karcie walk FEN 2

tatarek-vs-grudniewski-nastepnym-pojedynkiem-w-karcie-walk-fen-2

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zapowiedzieć kolejny pojedynek MMA, który odbędzie się na nadchodzącej FEN 2 na Stadionie Wrocław, 8 marca 2014. W kategorii do 70 kg. zmierzą się wrocławianin Patryk Grudniewski, reprezentujący Ankos Zapasy, i Mateusz Tatarek ze Spartakusa Rzeszów.

To będzie twarde starcie dwóch solidnych i rozpoznawalnych na polskim rynku zawodników MMA. Dla 30-letniego byłego kickboxera, Grudniewskiego, to powrót na scenę Fight Exclusive Night po listopadowym występie. Niezwykle lubiany we Wrocławiu Patryk bardzo liczył na rewanżową walkę, której przebieg budził ogromne kontrowersje w listopadzie. Niestety, były rywal nie czuł się gotowy na ponowne twarde starcie, które rozstrzygnęłoby wątpliwości, kto powinien wygrać tę batalię szeroko dyskutowaną przez środowisko MMA.

Grudniewski ma za sobą bogatą karierę w sportach walki. Był mistrzem Polski w Kickboxingu i Muay Thai. Obecnie jest także trenerem w klubie Fighters Factory Oleśnica i współpracuje z jednym z najlepszych polskich klubów MMA, Ankosem Zapasy z Poznania.

W narożniku Patryka wspiera go wschodząca gwiazda polskiego MMA Mateusz Gamrot z Poznania, walczący w KSW. Wrocławianin może także liczyć na doping kibiców Śląska Wrocław – klubu, którego jest wielkim sympatykiem.

To nie jest rywal, z którym chciałem walczyć, bo dla mnie rewanż to sprawa honoru i doprowadzę do niego. Tatarka oceniam wysoko i jego rekord nie oddaje jego klasy. Wiem, że będzie to bardzo trudna walka dla mnie, ale wierzę, że damy dobre show i ja wyjdę zwycięsko - powiedział Grudniewski.

27-letni Tatarek pochodzi z Mielca, ale trenuje pod okiem jednego z najlepszych trenerów polskiego MMA Krzysztofa Bańkowskiego ze Spartakusa Rzeszów. Mateusz prezentuje wysoki poziom wyszkolenia sportowego, ale w dwóch walkach miał ogromnego pecha. Przegrana z Arturem Łapką była mocno dyskusyjna, a porażka z Białorusinem Semihzonem spowodowana została złamaniem ręki w trakcie walki.

Artur ma dość pechowych występów i chce powetować sobie straty we Wrocławiu.

TUTAJ rozpiska gali.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-02-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również