Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


TFL 10. Oleksiejczuk będzie bronił pasa w walce z Baziakiem

tfl-10-oleksiejczuk-bedzie-bronil-pasa-w-walce-z-baziakiem

Jubileuszowa dziesiąta edycja TFL odbędzie się 12 listopada 2016 w stolicy lubelszczyzny. Miejscem rywalizacji współczesnych gladiatorów będzie kultowa lubelska hala MOSIR. Dokładnie trzy lata temu w obiekcie przy Al. Zygmuntowskich lubelska organizacja rozpoczęła cykl gal MMA pod banderą TFL, a 12 listopada będzie świętować swój jubileusz.

Historyczną walkę w obronie pasa stoczy pochodzący z miejscowości Barki, a trenujący w Górniku Łęczna Michał Oleksiejczuk (9-2 MMA). Rywalem młodego i utalentowanego polskiego wojownika będzie tym razem Dawid Baziak (10-7 MMA).

Niezwykle niebezpieczny i doświadczony reprezentant niemieckiego klubu Pyranha MMA Offenbach znany jest z pojedynków dla najlepszych organizacji w Europie. Baziak zasłynął z niezwykle wyrównanych walk z mistrzem M-1 Stephanem Phuetzem (14-2 MMA, czy zwycięskich bojów z takimi zawodnikami, jak Rosjanin Maxim Grishin (23-7 MMA).

Jest mi bardzo miło, że zostałem zaproszony do Polski na galę TFL i dostałem szansę walki o pas mistrzowski z Oleksiejczukiem. Dziękuje organizatorom i postaram się odebrać pas Michałowi - mówi Dawid Baziak.

Zdecydowanie inne nastawienie do obrony pasa ma mistrz TFL.

Dawid to najcięższy i najbardziej doświadczony rywal w mojej karierze. Zrobię wszystko, aby pas został na lubelszczyźnie, a Dawid musiał by mnie zabić żeby mi go odebrać – zapowiada „The Hummer” Oleksiejczuk.

Swojego zadowolenie z walki wieczoru nie kryje współorganizator TFL Jacek Sarna:

Walka wieczoru jest na poziomie wysokiego europejskiego i światowego MMA, to będzie coś na co kibice czekali dziesięć gal. Dawid ma 17 walk na koncie, dla Michała będzie to najtrudniejszy sprawdzian w karierze. Zapraszam wszystkich 12 listopada do Lublina.

Bilety na galę będą dostępne w sprzedaży od 14 października 2016 w MOSIR, Al. Zygmuntowskie 4, w  klubie K1 ul. Kleeberga 12A oraz pod numerem telefonu 788384111.

Więcej informacji na stronie www.tflmma.pl.

Oficjalna informacja organizacji TFL

Opublikowano: 2016-10-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również